۵۸۰ نیروی راهداری با استقرار در راهدارخانه‌های استان کرمانشاه آماده خدمت رسانی به مردم هستند. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، مهندس علی طاهرآبادی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با بیان اینکه عملیات زمستانی راهداری از ۱۵ آذر ماه آغاز می‌شودگفت: با […]

۵۸۰ نیروی راهداری با استقرار در راهدارخانه‌های استان کرمانشاه آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، مهندس علی طاهرآبادی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با بیان اینکه عملیات زمستانی راهداری از ۱۵ آذر ماه آغاز می‌شودگفت: با این وجود به دلیل پیش بینی بارش در نقاط مختلف استان کرمانشاه، راهدارخانه‌های مستقر در حوزه‌ی استحفاظی استان هم اکنون آماده خدمات رسانی به مردم هستند.

علی طاهرآبادی با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۹ هزار تن ماسه و ۷ هزار تن نمک در انبار‌های راهدارخانه‌ها ذخیره شده است، افزود: ۳۸۰ دستگاه ماشین آلات زمستانی نیز در سطح استان آماده‌ی فعالیت اند.

طاهرآبادی افزود: ۴۴ راهدارخانه ثابت و سیار در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه مستقر می باشد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بیان کرد: شهروندان عزیز برای اطلاع از آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی، ارسال شکایات، پیشنهادات و …. می توانند با تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه ها و حمل و نقل جاده ای استان و کشور تماس بگیرند.