با اوج گرفتن انتقادات از عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان استان و پس از آنکه محمد رشیدی نماینده کرمانشاه در مجلس نیز به صف منتقدین صابر رحیمی پیوست، روابط عمومی دستگاه متولی ورزش استان بنابر وظیفه ذاتی(انعکاس نقاط مثبت و پوشاندن ضعف های سازمان متبوع) و در مقام پاسخگویی به انتقادات مطروحه در کانال تلگرامی خود به نقل از صابر رحیمی مدعی حضور 65 تیم از استان کرمانشاه در لیگ های برتر و سایر لیگ های کشور شد.

با اوج گرفتن انتقادات از عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان استان و پس از آنکه محمد رشیدی نماینده کرمانشاه در مجلس نیز به صف منتقدین صابر رحیمی پیوست، روابط عمومی دستگاه متولی ورزش استان بنابر وظیفه ذاتی(انعکاس نقاط مثبت و پوشاندن ضعف های سازمان متبوع) و در مقام پاسخگویی به انتقادات مطروحه در کانال تلگرامی خود به نقل از صابر رحیمی مدعی حضور ۶۵ تیم از استان کرمانشاه در لیگ های برتر و سایر لیگ های کشور شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همچنین با نام بردن از رشته هایی مانند تیر و کمان و تیراندازی از یک طرف و تکواندو، آلیش و جودوی بانوان از سوی دیگر ورزشکاران این رشته ها را برای نخستین بار در تاریخ ورزش استان صاحب مدال جهانی، آسیایی و کشوری ذکر نمود. وی با تکیه بر این موفقیت ها و نیز حضور ورزشکاران و مربیان رشته های مختلف تیمی و انفرادی استان در اردوهای تیم ملی روند رشد ورزش قهرمانی در کرمانشاه را رو به جلو عنوان کرد.

این اظهارات درحالی از سوی مدیر ارشد ورزش استان مطرح می شود که کرمانشاه در رشته های تیمی مهمی چون فوتبال، والیبال، بسکتبال، هندبال و… در سطح اول ورزش کشور فاقد جایگاه و تیم می باشد و در رشته های انفرادی مطرحی همچون دو و میدانی، کشتی، کاراته، تکواندو، بوکس، ژیمناستیک، دوچرخه سواری، شمشیربازی و… غیر از درخشش معدود ورزشکارانی که با تکیه بر استعداد و پشتکار شخصی صاحب عنوان شده اند موفقیت سازماندهی شده و با برنامه ای(که از طرف فرد ورزشکار و یا جانشینان او تداوم داشته باشد) نداشته است.
از اینرو تاکید برآمار مجهول و تکیه بر موفقیت های فردی ورزشکارانی که بعضا با کسب یک یا دو عنوان قهرمانی اگر به حاشیه رانده نشوند لااقل ترک دیار کرده و دوران حرفه ای ورزش خود را در غربت ادامه می دهند برای سکاندار ورزش استان موفقیت محسوب نشده و افتخاری ندارد!
مگر آنکه مدیر ارشد ورزش استان در واپسین روزهای صدارت خود بر ورزش کرمانشاه از برنامه ای علمی، هدفمند و با ساختاری محکم پرده برداری کند که بر اساس آن پیش رفته و ورزش استان را در بُعد قهرمانی و حرفه ای هدایت نموده است.
که در این صورت بجای زیر سوال بردن عملکرد صابر رحیمی برنامه هایش را بر اساس اهداف پیش بینی شده و میزان تحقق آنها، مورد نقد و بررسی قرار می دادیم.

  • منبع خبر : چویر نیوز