مدیر عامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه از انجام تست غربالگری رانندگان اتوبوس کرمانشاه برای مقابله با انتشار و گسترش ویروس کرونا خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس سجاد سلیمانی با تاکید بر اینکه طرح غربالگری بیماری کرونا در راستای حفظ، صیانت و ارتقای سلامت کارکنان شرکت واحد انجام […]

مدیر عامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه از انجام تست غربالگری رانندگان اتوبوس کرمانشاه برای مقابله با انتشار و گسترش ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس سجاد سلیمانی با تاکید بر اینکه طرح غربالگری بیماری کرونا در راستای حفظ، صیانت و ارتقای سلامت کارکنان شرکت واحد انجام شده است، گفت: طرح غربالگری و ویزیت رانندگان اتوبوس با هدف شناسایی مبتلایان بیماری کرونا و در راستای حفظ سلامت شهروندان و رانندگان خدوم این شهر انجام شد.

وی بابیان اینکه رانندگان اتوبوس روزانه با طیف گسترده‌ای از شهروندان در ارتباط هستند، افزود: اطمینان و مراقبت از سلامتی کارکنان و جلوگیری از بیمار شدن آن‌ها و قطع زنجیره بیماری و بیماریابی از جمله اهداف این طرح محسوب می‌شود.

مهندس سلیمانی افزود: امیدواریم با اجرای طرح غربالگری، آن دسته از همکارانی که مشکوک به این بیماری هستند، شناسایی شوند تا هر چه زودتر مورد مداوا و درمان قرار گیرند.