معاون وظیفه عمومی انتظامی استان از اعزام مشمولان خدمت مقدس سربازی در اول شهریور ماه خبر داد.

معاون وظیفه عمومی انتظامی استان از اعزام مشمولان خدمت مقدس سربازی در اول شهریور ماه خبر داد.

به گزارش چویرنیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ “مسعود همتی” در تشریح این خبر بیان داشت : برابر ابلاغیه صادره از سازمان وظیفه عمومی فراجا کلیه مشمولان استان کرمانشاه که برگ آماده به خدمت به تاریخ اول شهریور ماه سال ۱۴۰۲دریافت کرده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

وی افزود : کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی ،دیپلم و زیردیپلم می بایست روز چهارشنبه اول شهریور ماه ۱۴۰۲ درساعت ، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

این مقام انتظامی اظهار داشت : مشمولان می بایست اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت،برگ محل مراجعه،برگ واکسیناسیون،کارت ملی و شناسنامه،مدارک مربوط به شرایط خاص مانند تاهل ،گواهی فوت والدین ،جانبازان بالای ۱۰ درصد ، خانواده درجه یک شهدا و… را به همراه خود داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی انتظامی استان کرمانشاه اضافه کرد : عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

سرهنگ همتی در خاتمه خاطرنشان کرد : متقاضیان و خانواده های آنان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

  • منبع خبر : پایگاه خبری پلیس کرمانشاه