معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از امضای تفاهم‌نامه اخذ تسهیلات برای بازسای اتوبوس های فرسوده شهر کرمانشاه خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، دکتر محسن ارجمندی در خصوص ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی در کرمانشاه اظهار داشت: مهمترین عامل در کاسته شدن بار ترافیکی در یک […]

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از امضای تفاهم‌نامه اخذ تسهیلات برای بازسای اتوبوس های فرسوده شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، دکتر محسن ارجمندی در خصوص ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی در کرمانشاه اظهار داشت: مهمترین عامل در کاسته شدن بار ترافیکی در یک شهر توسعه حمل‌ونقل عمومی مطابق با استانداردهای زیست محیطی و سالم نگهداشتن محیط زیست شهری از آلودگی های ناوگان حمل و نقل عمومی برای استقاده شهروندان است.

وی افزود: بر همین اساس عمر هر اتوبوس در سیستم حل و نقل عمومی ۱۰ سال است و پس از طی این مدت زمان دچار فرسودگی می شوند و نیاز به بازسازی دارند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه گفت: با توجه به نیاز ناوگان حمل و نقل عمومی به بازسازی شهردار کرمانشاه امروز (دوشنبه ۱۹ آبان ۹۹) با حضور شهردار محترم کرمانشاه جناب آقای دکتر طلوعی در سازمان برنامه و بودجه تفاهم نامه اخذ تسهیلات برای بازسازی اتوبوس های فرسوده شهرداری کرمانشاه مابین شهرداری کرمانشاه، وزیر کشور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور امضاء می شود.

ارجمندی اذعان کرد: در این تفاهم‌نامه قرار است که توسط بانک کارآفرین به ازای هر اتوبوس ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات تخصیص یابد و جمعا ۲۲۰ دستگاه اتوبوس از این طریق طی امسال و سال آینده بازسازی می شود.