مجموعه کمیک موشن “در قلب مردم” روایت شهادت سردار دلها از زبان مردم، همزمان با نخستین سالگرد شهادت مظلومانه سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی به تهیه کنندگی حوزه هنری کرمانشاه تولید و منتشر شد. به گزارش واحد خبر حوزه هنری، سروری مدیر روابط عمومی حوزه هنری کرمانشاه افزود: “در قلب مردم” روایت خاطره برخی از […]

مجموعه کمیک موشن “در قلب مردم” روایت شهادت سردار دلها از زبان مردم، همزمان با نخستین سالگرد شهادت مظلومانه سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی به تهیه کنندگی حوزه هنری کرمانشاه تولید و منتشر شد.

به گزارش واحد خبر حوزه هنری، سروری مدیر روابط عمومی حوزه هنری کرمانشاه افزود: “در قلب مردم” روایت خاطره برخی از قشرهای جامعه است که با گویش محلی و به سبک کمیک موشن(داستان مستند مصور) ، ساخته شده و در دهه بصیرت و سالگرد شهادت شهید سلیمانی در فضای مجازی و رسانه های بومی و کشوری انتشار یافته است.
وی اظهار داشت: این مجموعه ۵ قسمتی، با هدف نشان دادن حس و حال واقعی مردم پس از شنیدن خبر شهادت سردار مهربانی و واکنش قلبی آن ها از این ترور ناجوانمردانه، تولید شده است.
به گفته سروری، مدیریت تولید این پروژه برعهده علی حقیقی از فعالان انقلاب اسلامی بوده و مراحل تحقیق، نقاشی دیجیتال، نگارش متن تا تدوین و صداگذاری ظرف مدت کمتر از ۷ روز، با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به پایان رسیده است.