دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در اولین روزهای کاری خود در جایگاه مدعی العموم و در حالی که عموم ادارات دولتی و مسئولین اجرایی در قرنطینه به سر می برند در راستای وظایف ذاتی خود مانع از وقوع یک تخلف گردید. به گزارش خبرنگار چویر، شهرام کرمی به همراه تنی چند از معاونین قضایی و […]

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در اولین روزهای کاری خود در جایگاه مدعی العموم و در حالی که عموم ادارات دولتی و مسئولین اجرایی در قرنطینه به سر می برند در راستای وظایف ذاتی خود مانع از وقوع یک تخلف گردید.
به گزارش خبرنگار چویر، شهرام کرمی به همراه تنی چند از معاونین قضایی و در حضور اصحاب رسانه با حضوردر پارک شرقی طاقبستان دستور تخریب دیوارکشی غیر قانونی در محوطه این پارک را صادر نمود.
مدعی العموم پس ازتخریب دیوار غیر قانونی در جمع خبرنگاران گفت: قوه قضاییه در برخورد با تخلفات و تضییع حقوق عامه با هیچ فردی مماشت نمی کند ویدر ادامه افزود پس از دریافت اطلاعات بیشتر و جمع بندی نهایی با مسببان این اقدام غیر قانونی برخورد خواهد شد.
گفتنی است بخشی از پارک شرقی طاقبستان درروزهای تعطیلی و قرنطینه ازسوی فرد یا افرادی سود جو دیوار کشی شده بود تا بنا به شایعات تبدیل به قبرستان شود.
خبر نگار چویر پس از رفع تصرف و بمنظور شفاف سازی و رفع ابهامات سعی نمود با اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری ارتباط بگیرد تا پاسخگوی سوالاتی در این خصوص باشند که اقایان در کمال ناباوری از این موضوع ابراز بی اطلاعی کردند، و نایب رئیس شورای شهر با انتقاد از خبرنگاران اظهار داشت: چرا توقع داريد شورا در زمان تعطيلات پاسخگوباشد؟! اما با اين وجود ما پي گير مسئله هستيم. ابراهیم مرادی در پایان افزود بهتر بود دادستان محترم در بازدید امروز از اعضای شورای شهر و شهرداری نیز دعوت بعمل می اورد.
لازم به ذکر است که امیر دولتشاهی مدیر روابط عمومی شهرداری کرمانشاه در جمع خبرنگاران بصورت انلاین حاضر گردید و قول شفاف سازی در روزهای اینده را داد.
خبرنگار: فاطمه خورشیدی نیا