اولین دوره مسابقات هنرهای رزمی سواره استان لرستان در محل باشگاه سوارکاری سینا شهرستان اشترینان به نام جام وحدت برگزار شد.

اولین دوره مسابقات هنرهای رزمی سواره استان لرستان در محل باشگاه سوارکاری سینا شهرستان اشترینان به نام جام وحدت برگزار شد.
به گزارش سرویس ورزشی چویرنیوز، این دوره از مسابقات که در آستانه اولین سالگرد درگذشت شادروان وحدت مکرمی به نام جام وحدت نامگذاری شده بود با دعوت از خانواده زنده یاد وحدت و با حضور ورزشکارانی از استانهای خوزستان، فارس، یزد، البرز، کرمانشاه، لرستان, آذربایجان غربی، زنجان و ایلام برگزار گردید.
در این دوره از مسابقات بیست و پنج شرکت کننده سطح ملی و بین المللی هنرهای رزمی سواره در رشته کمانگیری روی اسب در سبک های تک شوت ،سه شوت، مجاری حضور داشتند.
در پایان و در مجموع هر سه سبک نفرات برتر این مسابقات به شرح ذیل معرفی شدند:
نفر اول: محمدرضا حقیقت منش از استان خوزستان
نفر دوم: امیر محمد رفیعی از استان فارس
نفری سوم: امید رضا کد خدایی از استان فارس

حکم قهرمان این دوره از مسابقات توسط پدرزنده یاد وحدت مکرمی و با حضور مسئولین ورزشی و سیاسی استان لرستان، داور بین المللی این رشته و ناظر رسمی فدراسیون سوارکاری به برگزیدگان اهداء گردید.

گفتنی است که مهتاب باباحیدری بانوی کمانگیر روی اسب کرمانشاهی تنها نفر شرکت کننده در بخش بانوان این دوره از مسابقات بود تا با شعار “تلاش برای حیات دوباره” پرچمدار بانوان و زنان ایرانی باشد.

  • منبع خبر : چویرنیوز