به گزارش چویر نیوز به نقل از مرکز اطلاع رسانی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه دکتر نوروزی در جمع معاون ، مدیران و کارکنان حوزه معاونت فنی و شهرسازی شهرداری بر برخورد بیشتر و قاطع تر با ساخت و ساز غیر مجاز تاکید کرد. دکتر نوروزی گفت: یکی از برنامه هایی […]

به گزارش چویر نیوز به نقل از مرکز اطلاع رسانی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه دکتر نوروزی در جمع معاون ، مدیران و کارکنان حوزه معاونت فنی و شهرسازی شهرداری بر برخورد بیشتر و قاطع تر با ساخت و ساز غیر مجاز تاکید کرد.
دکتر نوروزی گفت: یکی از برنامه هایی که طی سال گذشته با جدیت پیگیری شد جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز بود که بطور حتم این روند در سال جدید با قاطعیت و شدت بیشتری انجام خواهد گرفت.
شهردار کرمانشاه ادامه داد: نظارت بر ساخت و سازها بیشتر خواهد شد و برای نظارت بیشتر در این خصوص راه اندازی پلیس ساختمان امری است که ضروری به نظر می رسد و باید در خصوص تشکیل پلیس ساختمان بصورت مستقل هر چه سریعتر اقدام لازم را انجام دهیم.
دکتر نوروزی افزود: در حوزه شهرسازی روند صدور پروانه بصورت قابل توجهی روند کاهشی داشته و این امر در گذشته تا دوماه هم طول می کشید اما اکنون به یک هفته تا ده روز کاهش یافته است.
شهردار کرمانشاه در پایان گفت: در رابطه با ساخت مسکن ملی شهرداری نهایت همکاری را داشته و در رابطه با مواردی مانند الحاق اراضی ، صدور پروانه و… بیشترین همکاری را با دولت داشته ایم.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری کرمانشاه