مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: آکادمی پزشکی ورزشی کرمانشاه به عنوان بزرگترین و مجهزترین پروژه پزشکی ورزشی کشور دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید. صابر رحیمی، امروز(۱۲ آذر) در حاشیه بازدید استاندار کرمانشاه از پروژه آکادمی پزشکی ورزشی کرمانشاه، اظهار کرد: عملیات اجرایی این پروژه از حدود سه سال پیش در […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: آکادمی پزشکی ورزشی کرمانشاه به عنوان بزرگترین و مجهزترین پروژه پزشکی ورزشی کشور دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

صابر رحیمی، امروز(۱۲ آذر) در حاشیه بازدید استاندار کرمانشاه از پروژه آکادمی پزشکی ورزشی کرمانشاه، اظهار کرد: عملیات اجرایی این پروژه از حدود سه سال پیش در استان آغاز شد که در مقطعی به دلیل کمبود اعتبارات با کندی پیش رفت.

وی مساحت زیربنای این پروژه را حدود ۱۵۰۰ متر اعلام کرد و افزود: پروژه آکادمی پزشکی ورزشی کرمانشاه در حال حاضر ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیرکل وررش و جوانان استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی ها این پروژه دهه فجر امسال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی میزان اعتبار صرف شده برای احداث پروژه آکادمی پزشکی ورزشی کرمانشاه را تاکنون شش میلیارد تومان اعلام کرد.

رحیمی افزود: این پروژه مجهزترین و بزرگترین پروژه پزشکی ورزشی کشور است که در سه حوزه ارائه خدمات درمانی به وررشکاران، آموزش و پژوهش حوزه پزشکی ورزشی فعالیت خواهد داشت.

وی درادامه خاطر نشان کرد: هیات پزشکی ورزشی کرمانشاه در حال حاضر در دو بعد قهرمانی و همگانی خدماتی در بخش های ارتوپدی، تغذیه ورزشی، فیزیوتراپی، توانبخشی، تست های ورزشی و… به وررشکاران استان ارائه می دهد که قطعا در آینده با افزایش تعداد ورزشکاران سازمان یافته نیازمند گسترش فضای هیات برای خدمات رسانی بیشتر خواهیم بود.
منبع: ایسنا