همزمان با ۱۲ آذر روز جهانی معلولین دکتر فرحناز محمدی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه همراه با معاونین خود در جمع همکاران دارای معلولیت سازمان حاضر شد و به گفتگو با آنها پرداخت. به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه امروز نهم آذرماه و در آستانه ۱۲ آذر روز جهانی معلولین دکتر فرحناز محمدی […]

همزمان با ۱۲ آذر روز جهانی معلولین دکتر فرحناز محمدی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه همراه با معاونین خود در جمع همکاران دارای معلولیت سازمان حاضر شد و به گفتگو با آنها پرداخت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه امروز نهم آذرماه و در آستانه ۱۲ آذر روز جهانی معلولین دکتر فرحناز محمدی مدیرکل همراه با دکتر نیلوفر اختیاری معاون توانبخشی و شهاب حسینی معاون پشتیبانی سازمان در جمع همکاران دارای معلولیت سازمان حاضر گردید و به گفتگو با آنها پرداخت.
در ابتدای این نشست مدیرکل بهزیستی با اشاره به روز جهانی معلولین رو به حاضرین گفت: روز جهانی معلولین بهانه ای بود تا برای دومین سال پیاپی در جمع شما حاضر بشوم. هر یک از شما به عنوان مددکاران بهزیستی در هر قسمتی که مشغول هستید دید مددکارانه دارید و قطعا برای درک مددجویان تحت پوشش یک گام از ما جلوتر هستید که این امر را به فال نیک می گیریم.
دکتر محمدی در ادامه افزود: امید است این درک و استنباط از مشکلات مددجویان را به ما منعکس کنید تا بتوانیم کار را بهتر پیش ببریم و به اهداف سازمانی و انسانی که در قبال افراد دارای معلولیت تعهد داریم دست بیابیم.
در ادامه این نشست صمیمی حاضرین در جلسه هر یک به بیان دیدگاه ها، درخواست ها و نکته نظرات خود پرداختند.
گفتنی است در پایان این نشست از همکاران دارای معلولیت سازمان با اهداء لوح و هدایای نقدی تقدیر به عمل آمد.