طی مراسمی با حضور سردار احمدرضا رادان، مقامات و فرماندهان انتظامی و نظامی و جمعی از مسئولین و مدیران استان سردار مهدی حاجیان به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه معرفی و از زحمات سردار جاویدان تقدیر به عمل آمد.

طی مراسمی با حضور سردار احمدرضا رادان، مقامات و فرماندهان انتظامی و نظامی و جمعی از مسئولین و مدیران استان سردار مهدی حاجیان به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه معرفی و از زحمات سردار جاویدان تقدیر به عمل آمد.
به گزارش چویرنیوز در این مراسم سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور اظهار داشت: خادمان مردم در مجموعه فراجا هم قسم شده اند تا آسایش خود را فدای امنیت و آرامش آن ها کنند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.
نمونه این ادعا شهادت بهترین و خدوم ترین همکارانمان در استان های مختلف کشور در راه آسایش مردم و امنیت جامعه بوده است.

سردار رادان تاکید کرد: خادمان مردم در فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی همواره در کنار مردم بوده و برای رفاه، امنیت و آرامش آن ها تلاش کرده اند و رضایت قاطبه مردم قدرشناس انگیزه و انرژی ما را برای خدمت به آن ها دوچندان می کند.

فرمانده کل انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود به تغییر فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اشاره کرد و اظهار داشت: طی چهار سال اخیر سردار جاویدان توفیق خدمتگزاری به مردم شریف و نجیب کرمانشاه را پیدا کرده بود و توانست در این مدت اقدامات بسیار خوبی صورت دهد به گونه ای که در ارزیابی های انجام شده جزو مدیران خیلی خوب فراجا به شمار می رود.

سردار رادان ادامه داد: وجود رضایتمندی بالا از عملکرد سردار جاویدان باعث شد زمانی که بحث تغییر فرمانده انتظامی استان پیش آمد بسیار موشکافانه و دقیق دنبال جانشینی مطمئن و شایسته برای ایشان بگردیم که بتواند بار مسئولیت این استان مرزی که از تنوع قومیتی بالایی هم برخوردار است به دوش بکشد.

فرمانده فراجا با اشاره به وجود چند گزینه برای فرماندهی انتظامی کرمانشاه، یادآور شد: در میان گزینه های مطرح شده در نهایت قرعه به نام سردار “مهدی حاجیان” که هم سابقه خدمت در میدان های عملیاتی و هم سابقه حضور در عرصه فرهنگی و مجازی را داشت، افتاد.

وی گفت: سردار حاجیان از جمله مدیران با تجربه و باسابقه انتظامی محسوب می شود که هم در پلیس اینترپل و فرماندهی انتظامی قزوین و معاونت فرهنگی اجتماعی فراجا منشاء خیر و خدمات فراوانی بود و توانست به خوبی وظایف محوله را انجام دهد.
سردار رادان افزود: از فرمانده جدید انتظامی کرمانشاه انتظار داریم برخورد قاطعانه با اشرار و سارقان را به عنوان یک مطالبه مردمی جزو اولویت های اول خود قرار دهد و در کنار این موضوع از تجربیات گرانبهای پیشکسوتان نیز استفاده کند.

وی ادامه داد: به مردم کرمانشاه قول می دهیم با همراهی اعضای شورای تامین استان، اداره کل اطلاعات، دستگاه قضائی، سپاه پاسداران و دیگر دستگاه های اجرایی دغدغه های آن ها را یکی پس از دیگری شناسایی و آن ها را مرتفع کنیم تا رضایتشان جلب شود.
در ادامه ی این مراسم سردار مهدی حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: من قول می دهم که آسایش خود و همکارانم را فدای آرامش و امنیت مردم شهید پرور کرمانشاه کرده و با تمام توان برای رفاه حال آن ها و القای حس امنیت تلاش کنیم.

سردار حاجیان تصریح کرد: برخورد با سارقان و اشرار و اراذل در چارچوب قانون یکی از مهمترین اولویت های کاری من در مجموعه انتظامی کرمانشاه خواهد بود چرا که برقراری امنیت در جامعه بستر ساز توسعه اقتصادی و اجتماعی خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه استقرار امنیت در جامعه بر عهده نیروهای پلیس است، گفت: ما خود را در معرض سنجش و ارزیابی مردم قرار خواهیم داد و زمانی از کارمان راضی می شویم که مردم به ما نمره قبولی دهند.

  • منبع خبر : چویرنیوز