​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: ۱۷ هزار و ۶۰۲ کارت هوشمند از ابتدای امسال تا کنون برای رانندگان تمدید و صادر شده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه فریبرز کرمی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون برای رانندگان حمل ونقل […]

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: ۱۷ هزار و ۶۰۲ کارت هوشمند از ابتدای امسال تا کنون برای رانندگان تمدید و صادر شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه فریبرز کرمی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون برای رانندگان حمل ونقل کالا در استان کرمانشاه ۱۲۰۳۵ کارت هوشمند تمدید شده است.

وی افزود:در بخش ناوگان باری ۱۱۸ و در بخش ناوگان باری وانت بار ۴۳۱۷ کارت هوشمند صادر شده است.

کرمی همچنین از صدور ۲۴۱ کارت هوشمند برای رانندگان وانت باری و صدور ۵۹۱ کارت هوشمند برای رانندگان بخش حمل و نقل کالا خبر داد.

کرمی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت با توجه به تمهیدات صورت گرفته برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، بستر اینترنتی تمدید کارت هوشمند رانندگان حمل و نقل جاده ای کالا و مسافر فراهم شده است و رانندگان عزیز می توانند از طریق مراجعه به آدرس اینترنتی  WWW.SMARTCARD.RMTO.IR نسبت به تمدید اعتبار کارت هوشمند اقدام کنند.