به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی در نشست ساماندهی مشکلات پایانه مرزی پرویزخان مهندس فریبرز کرمی با تشریح نحوه انتقال بار گفت: حمل بار براساس خواست و اختیار صاحب بار و برحسب نیاز از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل می‌شود و در […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی در نشست ساماندهی مشکلات پایانه مرزی پرویزخان مهندس فریبرز کرمی با تشریح نحوه انتقال بار گفت: حمل بار براساس خواست و اختیار صاحب بار و برحسب نیاز از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل می‌شود و در این رابطه نیز بارها به مرز پرویزخان ارسال شده است.

وی با بیان اینکه وظیفه این اداره کل به نحو صحیح انجام شده است بیان کرد: در بحث حمل و نقل کالا از مبدأ تا مقصد هیچ‌گونه مشکلی وجود نداشته و در طول مسیر بهترین کیفیت حمل اجرا شده است.

مهندس کرمی با اشاره به اینکه در رابطه با حمل و نقل، برخی مسئولیت‌ها متوجه سایر دستگاه‌ها می باشد افزود: چنانچه دستگاهی وظیفه خود را انجام ندهد برای سایر بخش ها در رابطه با حمل بار مشکل ایجاد می‌شود.

وی بیان کرد: در رابطه با مشکل موجود، باید سایر دستگاه‌ها پای کار بیایند و گفت: آنچه که وظیفه وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بود انجام شده است، اما سایر دستگاه‌ها نیز باید به وظیفه خود عمل کنند.

وی افزود: همانگونه که سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، شبانه‌روز پای کار است سایر دستگاه‌ها نیز در این رابطه همکاری کنند و البته در رابطه با وضعیت موجود و توقف کامیون های حمل سوخت در مرز پرویزخان، باید وظیفه سایر دستگاه‌ها مشخص شود.