دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از دستگیری عوامل اصلی نزاع دسته جمعی خیابان مصطفی امامی کرمانشاه خبرداد. شهرام کرمی در جمع خبرنگاران، با اعلام این خبر اظهار کرد: چند روز پیش فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن تعدادی از اراذل و اوباش به مغازه ای در یکی از خیابان های کرمانشاه […]

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از دستگیری عوامل اصلی نزاع دسته جمعی خیابان مصطفی امامی کرمانشاه خبرداد.

شهرام کرمی در جمع خبرنگاران، با اعلام این خبر اظهار کرد: چند روز پیش فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن تعدادی از اراذل و اوباش به مغازه ای در یکی از خیابان های کرمانشاه حمله ور شده و ضمن وارد کردن خساراتی به مغازه، صاحب مغازه را نیز به شدت مجروح کردند

وی تصریح کرد: از آنجایی پس از انتشار گسترده این فیلم در فضای مجازی، نگرانی شهروندان را به دنبال داشت، لذا پیگیری سریع آن را در دستور کار قرار دادیم.

دادستان کرمانشاه افزود: هرچند که تعدادی از این اراذل و اوباش در همان ساعات اولیه پس از وقوع درگیری دستگیر شدند، اما تلاش ها برای دستگیری عوامل اصلی که متواری شده بودند، بسرعت آغاز شد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه پس از چند روز کار اطلاعاتی ضابطین دستگاه قضایی، عوامل اصلی درگیری که دو نفر بودند را هم شامگاه دیروز(۲۴ مرداد) در مخفیگاهشان در روستای نزدیک به مرکز استان شناسایی و دستگیر شدند.

به گفته دادستان کرمانشاه، متهمین”اختلاف بر سر پارک خودرو” را علت اصلی وقوع این درگیری اعلام کرده اند.

وی در پایان تاکید کرد: دستگاه قضایی با اراذل و اوباش و مخلین نظم و امنیت جامعه بدون هیچگونه مسامحه ای برخورد قاطعی خواهد داشت.