رییس سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه روز یکشنبه در این مراسم که در سرسرای اجتماعات این سازمان برگزار شد، گفت: در ادامه حرکت‌های معنوی و جهادی و به نمایندگی از اصحاب رسانه استان، توانستیم در دومین مرحله این رزمایش برای ۲۵۰ خانوار بسته‌های معیشتی را آماده کنیم تا نشان دهیم که اصحاب رسانه در همه عرصه‌ها پیشتاز هستند. «حسین موحد» اظهار داشت: برای اولین […]

رییس سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه روز یکشنبه در این مراسم که در سرسرای اجتماعات این سازمان برگزار شد، گفت: در ادامه حرکت‌های معنوی و جهادی و به نمایندگی از اصحاب رسانه استان، توانستیم در دومین مرحله این رزمایش برای ۲۵۰ خانوار بسته‌های معیشتی را آماده کنیم تا نشان دهیم که اصحاب رسانه در همه عرصه‌ها پیشتاز هستند.

«حسین موحد» اظهار داشت: برای اولین بار بعد از سه دهه توانستیم اصحاب رسانه را دور هم جمع کنیم تا با الهام از آیات قران بتوانیم سفیر و سرباز مسیر عاشورایی قلم و قدم باشیم.
وی رسانه‌ها در عصر حاضر را یکی از قدرتمندترین ابزارهای بشریت دانست و گفت: قدرت‌های پوشالی ضد بشری با استفاده از این ابزار افکار عمومی را مدیریت می‌کنند و زشتی‌های عمل خود را می‌پوشانند.
موحد با اشاره به اینکه امروز این قدرت‌ها با رسانه مسیر حق را غبارآلود نشان می‌دهند و مسیر ناحق را بزک می‌کنند، افزود: یکی از سازمان‌های راهبردی و محوری که امام راحل و مقام معظم رهبری برای نشان دادن مظلومیت مردم ایران و معرفی حقانیت‌ آرمان‌های انقلاب تشکیل دادند بسیج رسانه بود که ثمرات خوبی هم داشته است.

معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه هم در این مراسم بر وجود بصیرت در جامعه تاکید کرد و گفت:‌ مقام معظم رهبری دیده‌بان اصلی نظام و دین هستند که باید با اشاره ایشان به میدان بیاییم و اجازه ندهیم خود ایشان در وسط میدان حضور داشته باشند.
«مهدی توسلی» افزود: این رزمایش‌ها به دستور رهبر معظم انقلاب انجام می‌شود ولی دستگاه‌های اجرایی هم نباید از اشتغال‌زایی غافل شوند بطوریکه با گذشت زمان باید تعداد نیازمندان به این بسته‌ها کمتر شود.
وی رسانه را مهمترین رکن جامعه دانست و گفت: امروز برای هر پست موجود ما چند شهید دادیم و اگر مدیری نمی‌تواند به وظایف خود عمل کند رسانه‌ها باید با زبان نقادانه از وی مطالبه‌گری کنند.
سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در مرحله اول از طرح رزمایش کمک‌های مومنانه هم ۱۵۰ بسته حمایتی برای خانوارهای نیازمند تهیه کرده بود.
 
گفتنی است که استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان، ۸۶ دهستان و ۲ هزار و ۵۹۵ آبادی دارد و ۲.۴ درصد جمعیت کشور در این استان ساکن هستند که از این تعداد ۷۵ درصد در نقاط شهری و ۲۵ درصد در نقاط روستایی زندگی می کنند