طی حکمی از سوی سرهنگ یاربیگی فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه، کیوان دارابخانی به عنوان مسئول بسیج رسانه کرمانشاه منصوب شد. به گزارش چویرنیوز دارابخانی پس از دریافت این حکم با اشاره به جنگ شناختی که از سوی دشمنان نظام شکل گرفته و نقش رسانه ها اظهار نمود: در جنگ شناختی با استفاده از عملیات روانی […]

طی حکمی از سوی سرهنگ یاربیگی فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه، کیوان دارابخانی به عنوان مسئول بسیج رسانه کرمانشاه منصوب شد.
به گزارش چویرنیوز دارابخانی پس از دریافت این حکم با اشاره به جنگ شناختی که از سوی دشمنان نظام شکل گرفته و نقش رسانه ها اظهار نمود: در جنگ شناختی با استفاده از عملیات روانی به فریب افکار عمومی و مدیریت ادراک مخاطب می پردازند که نمونه های آن را در حوادث گوناگون شاهد هستیم.
در چنین شرایطی رسانه مهمترین ابزار برای مقابله با جنگ شناختی محسوب می شود لذا آشنا نمودن هرچه بیشتر رسانه ها با ویژگی های جنگ شناختی می تواند جامعه را در برابر توطئه دشمنان تجهیز نماید.
رئیس بسیج رسانه کرمانشاه افزود: در این چارچوب ایجاد انسجام و ساماندهی رسانه های استان را به عنوان مهمترین برنامه خود در دستور کار خواهد داشت.
وی پیگیری و رفع مشکلات معیشتی و رفاهی اصحاب رسانه کرمانشاه را از دیگر برنامه های خود عنوان نمود.

رییس کمیسیون پیشگیری از آسیب های اجتماعی و حقوق شهروندی جوانان استان کرمانشاه_ مشاور حقوقی سازمان نظام مهندسی استان کرمانشاه_ مشاور رسانه ای سازمان جوانان استان کرمانشاه_ معاون فرهنگی و رسانه ای نخبگان استان کرمانشاه_ معاون رسانه و ارتباطات اجتماعی بسیج اساتید استان کرمانشاه_ روابط عمومی دستیار رییس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی، از جمله مسئولیت های کیوان دارابخانی در سال های اخیر می باشد.

  • منبع خبر : چویرنیوز