معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از راهدارخانه ها و محورهای شریانی استان کرمانشاه بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، دکتر رضا اکبری معاون راهداری این سازمان به همراه جمعی از مسؤلان استان کرمانشاه از برخی از پروژه های راهداری در محور های […]

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از راهدارخانه ها و محورهای شریانی استان کرمانشاه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، دکتر رضا اکبری معاون راهداری این سازمان به همراه جمعی از مسؤلان استان کرمانشاه از برخی از پروژه های راهداری در محور های شریانی استان کرمانشاه بازدید کرد.

اکبری در ابتدای سفر خود به استان کرمانشاه از راهدار خانه چهارزبر در محور اسلام آبادغرب کرمانشاه بازدید بعمل آورد و گفت: تدابیر لازم برای هماهنگی و اجرای بهینه عملیات راهداری و ایمنی کامل در سفرهای جاده ای در فصل پاییز و خصوصا”زمستان باید برنامه ریزی شود و هر چه سریع تر نمک و شن مورد نیاز را تهیه کنید. وی با پرسنل راهدار خانه دیدار صمیمانه ای داشت.

دکتر اکبری در ادامه از راهدارخانه بیستون و امکانات موجود در این راهدارخانه بازدید کرد و گفت که این راهدار خانه را به عنوان محل اصلی و جمع آوری پل های فلزی موجود در استان انتخاب و نسبت به انتقال اسکلت های فلزی موجود به این محل اقدام کنید.

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در ادامه بازدیدهای خود با حضور در محل ساخت پل روستای علی آباد گروس که در فروردین ماه ۹۸ براثر سیل کاملا” تخریب شده بود، حضور یافت و از نزدیک در جریان احداث پل جدید این روستا قرار گرفت.