اعلام وضعیت هشدار در کرمانشاه، اگر مردم رعایت نکنند محدودیت های شدیدی برای جلوگیری از شیوع کرونا اعمال می شود، همه موظف به تلاش برای قطع زنجیره انتقال کرونا هستیم و مردم نقشی مهم در این زمینه بر عهده دارند. استاندار کرمانشاه گفت: متأسفانه در دو هفته گذشته به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های […]

اعلام وضعیت هشدار در کرمانشاه، اگر مردم رعایت نکنند محدودیت های شدیدی برای جلوگیری از شیوع کرونا اعمال می شود، همه موظف به تلاش برای قطع زنجیره انتقال کرونا هستیم و مردم نقشی مهم در این زمینه بر عهده دارند.

استاندار کرمانشاه گفت: متأسفانه در دو هفته گذشته به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان روندی افزایشی داشته است و این موضوع بسیار نگران کننده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ مهندس بازوند ضمن اعلام زنگ خطر دوباره کرونا در کرمانشاه اظهار داشت: بر اساس گزارش معاون وزیر بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، استان کرمانشاه در وضعیت هشدار و خطر قرار گرفته و عدم رعایت نکات بهداشتی و مراقبت های توصیه شده به ویژه در طرح فاصله گذاری هوشمند عامل اصلی این افزایش آمار و تعداد مبتلایان به بیماری کرونا است.