به گزارش چویر نیوز به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کرمانشاه مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه گفت: همزمان با افتتاحیه نهمین دوره جشنواره فیلم فجر استان سینما بیستون واقع در هتل بین المللی پارسیان کرمانشاه رسما آغاز بکار کرد. محمد جواد کنجوری افزود: پس از یک دوره کوتاه آزمایشی سالن سینما بیستون […]

به گزارش چویر نیوز به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کرمانشاه مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه گفت: همزمان با افتتاحیه نهمین دوره جشنواره فیلم فجر استان سینما بیستون واقع در هتل بین المللی پارسیان کرمانشاه رسما آغاز بکار کرد.

محمد جواد کنجوری افزود: پس از یک دوره کوتاه آزمایشی سالن سینما بیستون به ظرفیت ۱۶۰ نفر رسما آغاز به کار کرده و با اکران فیلم های جشنواره و دیگر عناوین به روز در خدمت همشهریان هنردوست خواهد بود که به دلیل بیماری کرونا افتتاحیه آن با جشنواره فیلم فجر ادغام گردید.

وی به نقاط قوت این سینما اشاره کرد و افزود: این سینما دارای سیستم صوت دالبی ؛ تصویر لیزری ؛ رستوران ؛ کافی شاپ و پارکینگ اختصاصی بوده و این امکانات ویژه می تواند رتبه این سینما را نسبت به سینماهای دیگر استان متمایز کند.

کنجوری با اشاره به کمبود سرانه صندلی در استان تاکید کرد: در حال مذاکرات نهایی با سرمایه گذاران بخش خصوصی برای ساخت پردیس سینمایی پیروزی کرمانشاه هستیم و امیدواریم با مساعدت استاندار و شهردار محترم این امر مهم در کرمانشاه پس از توقف چند ساله ناشی از مسائل اقتصادی و اثرات تبعی بیماری منحوس کرونا محقق گردد.

وی در خاتمه از حمایت های معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه بهمن سبز حوزه هنری در زمینه راه اندازی این سینما قدردانی کرد.