شهردار منطقه‌دو شهرداری کرمانشاه از شستشوی مسمتر مخازن زباله سطح منطقه‌دو خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس عادل سلیمانی شهردار منطقه‌دو اظهار داشت: با توجه به فصل گرما و بوی نامطبوع ناشی از زباله های خشک و تر در مخازن زباله ،شستشوی مخازن انجام می‌پذیرد. وی ادامه داد: در حدود […]

شهردار منطقه‌دو شهرداری کرمانشاه از شستشوی مسمتر مخازن زباله سطح منطقه‌دو خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس عادل سلیمانی شهردار منطقه‌دو اظهار داشت: با توجه به فصل گرما و بوی نامطبوع ناشی از زباله های خشک و تر در مخازن زباله ،شستشوی مخازن انجام می‌پذیرد.

وی ادامه داد: در حدود ۶۰۰ مخزن زباله در سطح منطقه دو داریم که نهایتاً هر دو روز یکبار یا به صورت دستی با استفاده از واتر جت و یا به صورت مکانیزه با استفاده از ماشین مخزن شوی شستشو می‌شوند.

مهندس سلیمانی افزود: بعد از شستشو مخازن زیر آنها در راستای حذف بوی نامطبوع شیرآبه زباله‌ها، آهک‌پاشی می‌شود.

وی با اشاره به استفاده از مواد خوشبوکننده نیز گفت: برای جلوگیری از انتشار بوی نامطبوع بعد از شستشو و آهک‌پاشی از مواد خوشبوکننده استفاده می‌شود.

وی در پایان افزود: شستشوی مخازن زباله و گندزدایی محل نصب آن ها با هدف جلوگیری از آلودگی های محیط و رفاه حال شهروندان در سطح منطقه‌دو انجام می‌گیرد.