معاون وظیفه عمومی انتظامی استان مشمولان اعزامی پایه خدمتی اسفندماه را به خذدمت مقدس سربازی فراخواند.

معاون وظیفه عمومی انتظامی استان مشمولان اعزامی پایه خدمتی اسفندماه را به خذدمت مقدس سربازی فراخواند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “مسعود همتی” اظهار داشت: برابر ابلاغیه صادره از سازمان وظیفه عمومی فراجا کلیه مشمولان استان کرمانشاه که برگ آماده به خدمت به تاریخ اول اسفند ۱۴۰۱ دریافت کرده اند می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام کنند.

وی افزود: کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی ،دیپلم و زیردیپلم می بایست روز دوشنبه یکم اسفند در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده ، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

سرهنگ همتی ادامه داد: مشمولان می بایست اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت،برگ محل مراجعه،برگ واکسیناسیون،کارت ملی و شناسنامه،مدارک مربوط به شرایط خاص مانند:تاهل ،گواهی فوت والدین ،جانبازان بالای ۱۰ درصد ، خانواده درجه یک شهدا و… را به همراه خود داشته باشند.

این مقام انتظامی یادآوری کرد: لازم است کلیه مشمولان اعزامی قبل از تاریخ اعزام به مراکز درمانی مراجعه ودر خصوص بیماری کرونا مورد معاینه قرارگرفته ، ضمنا برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا،مشمولان اعزامی در روزاعزام توسط وظیفه عمومی استان ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح مورد معاینه مجدد قرار می گیرند.

وی گفت: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

همتی در پایان افزود: متقاضیان و خانواده های آنان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

  • منبع خبر : پایگاه خبری پلیس کرمانشاه