به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس عرفان متعبد مدیر آسفالت شهرداری کرمانشاه در خصوص اولویت‌های شهرداری در آسفالت معابر اظهار داشت: بر اساس جلسات و کارشناسی‌های متعدد اولویت اول آسفالت در شهر کرمانشاه با معابر اصلی است. وی ادامه داد: معابر فرعی و سپس کوچه‌ها در اولویت‌های بعدی قرار دارند. وی افزود: […]

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس عرفان متعبد مدیر آسفالت شهرداری کرمانشاه در خصوص اولویت‌های شهرداری در آسفالت معابر اظهار داشت: بر اساس جلسات و کارشناسی‌های متعدد اولویت اول آسفالت در شهر کرمانشاه با معابر اصلی است.

وی ادامه داد: معابر فرعی و سپس کوچه‌ها در اولویت‌های بعدی قرار دارند.

وی افزود: شهردار محترم کرمانشاه نسبت به روکش، تراش و ترمیم آسفالت معابر حساسیت ویژه‌ای دارند.

مهندس متعبد ادامه داد: برای سال ۹۹ در معابر اصلی بحث لکه‌گیری و روکش و در معابر فرعی تراش و ترمیم آسفالت را در برنامه داریم.

وی با اشاره به محدود بودن زمان جهت انجام عملیات آسفالت گفت: در فصل‌های سرد سال به دلیل شرایط آب و هوایی و سرد بودن زمین امکان انجام عملیات آسفالت نیست و فقط در فصل‌های گرم این امکان برای مجموعه شهرداری فراهم است.

وی در پایان با اشاره به سوال همشهریان در خصوص حفاری بعد از روکش و یا ترمیم آسفالت افزود: قبل از اجرای روکش معابر از شرکت‌های حفار(آب برق گاز مخابرات) استعلام گرفنه می‌شود و اگر در مواردی بعد از روکش آسفالت حفاری انجام گرفت قطعا حادثه‌ای رخ داده که شرکت‌های حفار به اجبار باید حفاری انجام دهند.