سومین جلسه ستاد هماهنگی وپیگیری مناسب سازی شهرستان سرپل ذهاب در سال ۱۴۰۰، صبح امروز یکشنبه در محل فرمانداری این شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور رئیس اداره بهزیستی، معاون شهردار، و روسای ادارات عضو ستاد هماهنگی مناسب سازی برگزار شد. به گزارش خبرنگار حوزه معلولین چویر نیوز، در این جلسه خانم مهسا میری […]

سومین جلسه ستاد هماهنگی وپیگیری مناسب سازی شهرستان سرپل ذهاب در سال ۱۴۰۰، صبح امروز یکشنبه در محل فرمانداری این شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور رئیس اداره بهزیستی، معاون شهردار، و روسای ادارات عضو ستاد هماهنگی مناسب سازی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار حوزه معلولین چویر نیوز، در این جلسه خانم مهسا میری نماینده جامعه معلولین شهرستان سرپل ذهاب دغدغه های جامعه معلولین و عدم وجود بستر مناسب در برخی زیر ساخت های شهری و عمرانی را بیان کردند که مورد استقبال مسئولین قرار گرفت.

ایشان ضمن اشاره به اینکه با وجود برگزاری بیش از ۱۰ جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی در شهرستان، اما تاکنون اقدامات چشمگیری در بحث مناسب سازی صورت نگرفته است، انتقاد خود را نسبت به عملکرد دستگاه های ذی ربط علی الخصوص شهرداری و بانک ها ابراز داشتند.

در پایان این جلسه مصوب گردید:

– احدی از افراد دارای معلولیت به عنوان مشاور فرماندار در امور معلولین منصوب گردد.

– ساختمان فرمانداری شهرستان برای تردد معلولین مناسب سازی گردد.

– بانک رفاه به عنوان طرف قرارداد با بهزیستی، برای دسترس آسان مددجویان بهزیستی به خدمات مناسب سازی گردد.

– اماکن تفریحی و پارک های سطح شهر برای تردد معلولین و استفاده از فضای سبز در سریعترین زمان ممکن مناسب سازی گردد
گزارش از: سجاد سرمیلی