نمایشگاه عکس و نقاشی مفهومی جاماندگان اربعین در کرمانشاه برگزار شد. نمایشگاه عکس و نقاشی مفهومی جاماندگان اربعین به همت سازمان آرامستانها و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در مزار شهدای کرمانشاه برگزار شد. این نمایشگاه سومین نمایشگاه خیابانی عاشورایی تا ثریا و دهمین نمایشگاه گروهی دو هنرمند کرمانشاهی سید فرهاد لاری دانش […]

نمایشگاه عکس و نقاشی مفهومی جاماندگان اربعین در کرمانشاه برگزار شد.
نمایشگاه عکس و نقاشی مفهومی جاماندگان اربعین به همت سازمان آرامستانها و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در مزار شهدای کرمانشاه برگزار شد.
این نمایشگاه سومین نمایشگاه خیابانی عاشورایی تا ثریا و دهمین نمایشگاه گروهی دو هنرمند کرمانشاهی سید فرهاد لاری دانش آموخته عکاسی از دانشگاه هنر کرمانشاه و استاد ثریا همتی هنرمند نقاش کرمانشاهی با سه دهه فعالیت در عرصه نقاشی است.
لازم به ذکر است این دو هنرمند کرمانشاهی با استعانت از خداوند متعال و پیروی از اهل بیت علیهم السلام و بعنوان قطره ای از اقیانوس بیکران عشاق آقا اباعبدالله الحسین علیه السلام در رحلت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم در جوار شهدای گلگون کفن انقلاب و هشت سال دفاع مقدس کرمانشاه این نمایشگاه را تحت عنوان جاماندگان اربعین به اکران یکروزه گذارده اند.
گفتنی است نمایشگاه فوق در تاریخ سه شنبه ۱۳ مهر مصادف با ۲۸ صفر در محل گلزار شهدای شهر کرمانشاه برگزار گردید.