به گزارش چویر نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ «محمدباقر نوبخت» چهارشنبه شب بعد از ورود به استان کرمانشاه در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی در گفت و گو با خبرنگاران، قدردانی از مدیران استان کرمانشاه و پیگیری وضعیت طرح های عمرانی و تولیدی را از اهداف این سفر دانست و افزود: تلاش […]

به گزارش چویر نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ «محمدباقر نوبخت» چهارشنبه شب بعد از ورود به استان کرمانشاه در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی در گفت و گو با خبرنگاران، قدردانی از مدیران استان کرمانشاه و پیگیری وضعیت طرح های عمرانی و تولیدی را از اهداف این سفر دانست و افزود: تلاش ما این است که تا پایان امسال طرح های عمرانی استان را به پایان برسانیم.

او گفت: دراین سفر از پروژه های عمرانی استان بازدید می کنیم و از نزدیک با وضعیت پیشرفت فیزیکی و روند ساخت آنها آشنا می شویم.

نوبخت بهره برداری از واحدهای مسکونی ساخته شده ناشی از سیل و همچنین بهره برداری از مسکن افراد کم درآمد را نیز از برنامه های دیگر این سفر دانست و گفت: در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی موافقت نامه ساخت این واحدهای مسکونی را با استاندار کرمانشاه مبادله می‌کنیم.

معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه در ادامه با اشاره به سال جهش تولید، گفت: باتوجه به اینکه در سال جهش تولید قرار داریم طرح های ویژه تولیدی داریم که موافقت نامه این طرح ها را نیز در این سفر با استاندار کرمانشاه مبادله می کنیم.

نوبخت افزود: اینکه چند طرح عمرانی و تولیدی برای استان مدنظر است را به صورت جزئی تر در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه به ریز مورد بررسی قرار می دهیم.

دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با استقبال استاندار کرمانشاه، معاون اقتصادی استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و جمعی از مدیران ارشد استان شامگاه چهارشنبه وارد کرمانشاه شد.

بر اساس برنامه اعلام شده، دکتر نوبخت امروز (۳ مهرماه) ضمن بازدید از پروژه های باغ موزه دفاع مقدس، ورزشگاه شش هزار نفری، تصفیه خانه فاضلاب کرمانشاه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان و اقتصاد مقاومتی نیز شرکت می کند.

همچنین با حضور معاون رییس جمهور مراسم افتتاحیه ۲۰۴۱ واحدمسکونی بازسازی شده ناشی از سیل در شهرستان هرسین افتتاح می شود و در ادامه سفر ضمن بازدید از مرز پرویز خان در آیین کلنگ زنی مسکن خانوارهای نیازمند و فاقد سرپناه در گیلانغرب شرکت و از مجموعه فرهنگی و یادمان شهدای گیلانغرب نیز بازدید می نماید.