به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، مهندس امیر رحیمی اظهار داشت: پیاده‌راه سازی و ایجاد فضای های مکث بعنوان یک اولویت در دستور کار مجموعه شهرداری قرار گرفته است. وی افزود: در این راستا اقداماتی در حوزه عکرانی منطقه هشت شهرداری کرمانشاه اجرا شده است که در مناطق دیگر نیز عملیاتی خواهد شد. سرپرست […]

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، مهندس امیر رحیمی اظهار داشت: پیاده‌راه سازی و ایجاد فضای های مکث بعنوان یک اولویت در دستور کار مجموعه شهرداری قرار گرفته است.

وی افزود: در این راستا اقداماتی در حوزه عکرانی منطقه هشت شهرداری کرمانشاه اجرا شده است که در مناطق دیگر نیز عملیاتی خواهد شد.

سرپرست شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: پیاده راه بلوار صدرا حد فاصل میدان پردیس تا میدان آزادگان یکی از این اقدامات صورت گرفته است که برای مبلمان شهری با متراژ ٨۵٠ متر مربع و اعتبار ٢٧٠ میلیون ریال اجرا شده است.

رحیمی، بلوار متخصصین به متراژ ١٣٠٠ متر مربع برای مبلمان شهری و با امکانات روشنایی و مسیر پیاده روی معلولان و با اعتبار ٣٨٠ میلیون ریال را یکی دیگر از اقدامات عمرانی در سطح منطقه هشت اعلام کرد.

وی در ادامه به اجرای عملیات پیاده‌راه سازی در شهرک زیباشهر در ٢ فاز شامل مبلمان شهری و روشنایی با متراژ ١۴٠٠ اشاره کرد و گفت: این عملیات با اعتبار ۴٣٠ میلیون ریال صورت گرفته است.

سرپرست شهرداری کرمانشاه، مکث شهری در ظلع شمالی میدان جمهوری اسلامی با متراژ ٣٠٠ مترمربع و اعتبار ١٣٠ میلیون ریال را یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته در سطح منطقه هشت بیان کرد.

مهندس رحیمی در پایان خاطرنشان کرد: آسفالت مکانیزه ١٢۵٠٠ مترمربع با مبلغ ٢١ میلیارد ریال و استفاده بیش از ٧٠٠ تن آسفالت برای آسفالت کوچه های حد فاصل تقاطع مادر تا ترمینال راه کربلا، یکی دیگر از برنامه های عمرانی شهرداری کرمانشاه در سطح منطقه هشت بوده است.