مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه با انتشار پیامی، میلاد فرخنده پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)، حضرت امام جعفر صادق(ع) و آغاز هفته وحدت را تبریک گفت. به گزارش روابط پزشکی قانونی استان کرمانشاه، دکتر سلیم خانی در این پیام، با گرامیداشت ایام مبارک ماه ربیع الاول، هفته وحدت را نمادی جاویدان از همدلی و […]

مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه با انتشار پیامی، میلاد فرخنده پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)، حضرت امام جعفر صادق(ع) و آغاز هفته وحدت را تبریک گفت.
به گزارش روابط پزشکی قانونی استان کرمانشاه، دکتر سلیم خانی در این پیام، با گرامیداشت ایام مبارک ماه ربیع الاول، هفته وحدت را نمادی جاویدان از همدلی و یکپارچگی امت اسلام خواند.
در متن این پیام آمده است:
بسمه تعالی
واعتصموا بحبل الله جمیعا ولا تفرقوا
قرآن کریم به ما درس اتحاد را می‌آموزد تا در پرتو اعتصام به ریسمان الهی، از تفرقه بپرهیزیم و از نعمات آسمانی، همدلی و هم صدایی بهره‌مند گردیم.
ماه ربیع الاول مزین به ولادت پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص)، پیامبر مهربانی ها، پیام آور شفقت، عدالت، صلح و معرفت و پیامبر کامل ترین دین الهی است. میلادی فرخنده که جهان از نورش روشن شد و ما مسلمانان جهان، مفتخریم به برگزیدن دینی که پیام وحی او بود و همچون ریسمانی مستحکم، ما را به معبود می پیوندد.
اینجانب فرا رسیدن ولادت فرخنده حضرت محمد مصطفی(ص) و نواده ارجمندش، امام جعفر صادق(ع)، همچنین آغاز هفته وحدت که به ابتکار شایسته رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) نمادی جاوید از همدلی و یکپارچگی امت اسلام شده است را به یکایک برادران و خواهران عزیز مسلمان تبریک و تهنیت می گویم و از خداوند منان می خواهم تا ما مسلمانان جهان را در مسیر تحقق اهداف متعالی پیامبر گرامی اسلام، یاری بخشیده و یکایک اعضای جامعه اسلامی، به دور از هرگونه اختلاف و در یک کالبد، تعالی بخش هویت اسلامی باشند.
ان شاءالله بتوانیم در سایه دین رحمت و مهربانی، همدوش و همگام با یکدیگر، با ایمان و یقین، میراث داری شایسته برای آموزه های غنی اسلام و قرآن باشیم و با وحدت و همدلی روزافزون مردم مسلمان کشورمان، شاهد پیشرفت بیش‌تر کشور در پرتو امنیت پایدار جامعه اسلامی و شاهد دنیایی آکنده از عطوفت، رأفت و مهربانی باشیم.
روابط عمومی پزشکی قانونی استان کرمانشاه