شهردار کرمانشاه با صدور پیامی فوت ماموستا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه را تسلیت گفت. به گزارش کرمانشاه نیوز و به نقل از مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه دکتر سعید طلوعی با صدور پیامی درگذشت ماموستا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه را تسلیت گفت. متن پیام به شرح ذیل […]

شهردار کرمانشاه با صدور پیامی فوت ماموستا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه را تسلیت گفت.

به گزارش کرمانشاه نیوز و به نقل از مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه دکتر سعید طلوعی با صدور پیامی درگذشت ماموستا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون
رحلت جانسوز عالم وارسته جناب حاج ماموستا محمد محمدی امام جمعه محترم اهل تسنن کرمانشاه را به محضر روحانیت معظم کرمانشاه، مردم فهیم و همیشه در صحنه کرمانشاه، فرزندان و خانواده مکرم ایشان تسلیت و تعزیت عرض می نمائیم این عالم بزرگوار سالیان متمادی در کسوت علم و فقه مشغول تدریس و افتاء و محل رجوع مردم متدین این استان بود که در سنگر محراب و مسجد و دفاع از آرمانهای نظام مقدس انقلاب اسلامی و منویات رهبر فرزانه انقلاب از جمله روحانیون متعهد و مقید و از ستون های نظام مقدس انقلاب در کرمانشاه بودند.

حاج ماموستا محمدی تا آخرین لحظات عمر شریفشان از اسلام ناب محمدی (ص) و آرمانهای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مد) حمایت نموده و در خطبه های پر بار خود همواره مکر و کید دشمنان را به مردم خداجو گوشزد می نمود.

در پایان از خداوند منّان برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای همه بازماندگان صبر و اجر خواستاریم.

دکتر سعید طلوعی شهردار کرمانشاه