مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ طی پیامی ضایعه درگذشت امام جمعه اهل سنت شهرستان کرمانشاه را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ بهرام فاضلی طی پیامی ضایعه درگذشت ملامحمد محمدی؛ امام جمعه اهل سنت کرمانشاه را تسلیت گفت. انا لله و انا الیه راجعون خانواده […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ طی پیامی ضایعه درگذشت امام جمعه اهل سنت شهرستان کرمانشاه را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ بهرام فاضلی طی پیامی ضایعه درگذشت ملامحمد محمدی؛ امام جمعه اهل سنت کرمانشاه را تسلیت گفت.

انا لله و انا الیه راجعون
خانواده گرانقدر و متدین محمدی
کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام

خبر عروج مجاهد فقید و عالم وارسته “حاج ماموستا ملامحمد محمدی” امام جمعه معزز اهل سنت شهر کرمانشاه، مایه تأثر و تألم گردید.

رحلت جانسوز امام جمعه محترم اهل سنت شهر کرمانشاه را به محضر روحانیت معظم استان، مردم فهیم، فرزندان و خانواده معزز ایشان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم. این عالم وارسته سالیان متمادی در کسوت علم و فقه مشغول تدریس و افتاء و محل رجوع مردم متدین بودند که در سنگر محراب و مسجد و دفاع از آرمانهای نظام مقدس انقلاب اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب از جمله روحانیون متعهد و مقید و از پشتوانه های نظام جمهوری اسلامی در استان کرمانشاه بودند.

ضمن تسلیت این ضایعه دردناک به خانواده معزز از درگاه خداوند منان و رحمان برای آن مرد متدین، آمرزش و علو درجات و برای خانواده محترم و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت دارم تا از خزانه غیبش و به لطف و کرمش، برکات و عنایات خویش را بر شما نازل بفرماید.

بهرام فاضلی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه