میلاد صفری مدیر آقایان باشگاه هندبال ۷۴ در گفتگویی اختصاصی با پایگاه خبری چویر نیوز گفت: پس از مدت ها و به همت باشگاه هندبال ۷۴ کرمانشاه می خواهیم نماینده ای شایسته برای استان در لیگ دسته اول کشور باشیم. وی خاطر نشان کرد با رایزنی های انجام شده مقرر گردید باشگاه هندبال۷۴ به عنوان […]

میلاد صفری مدیر آقایان باشگاه هندبال ۷۴ در گفتگویی اختصاصی با پایگاه خبری چویر نیوز گفت: پس از مدت ها و به همت باشگاه هندبال ۷۴ کرمانشاه می خواهیم نماینده ای شایسته برای استان در لیگ دسته اول کشور باشیم.
وی خاطر نشان کرد با رایزنی های انجام شده مقرر گردید باشگاه هندبال۷۴ به عنوان نماینده کرمانشاه در مسابقات دسته اول باشگاه های کشور شرکت کند.
این مربی جوان کرمانشاهی افزود: طی دوماه گذشته سعی کردیم با اعلام فراخوان به تمامی شهرستان های استان بازیکنان واجد شرایط را جهت شرکت در مسابقات شناسایی کرده و با انجام تمرینات منسجم رفته‌ رفته بازیکنان را به مرز آمادگی برسانیم.
صفری ادامه داد که فلسفه باشگاه ۷۴ به کار گیری تمامی پتانسیل های هندبال استان و پرورش استعداد های کشف نشده در هندبال پایه خواهد بود تا در سال های آینده نظاره گر این باشیم که باشگاه با تمامی بازیکنان آکادمی خود در مسابقات رده های سنی مختلف شرکت کند و پس از یکی دوسال تیم داری از عرصه مسابقات محو نشود.

پروین احمدیان مدیرعامل و موسس باشگاه ۷۴ نیز اظهار نمود: حدود دو سال از تاسیس باشگاه هندبال ۷۴ می‌گذرد و باشگاه ما تنها باشگاه فعال کرمانشاه در دو رده آقایان و بانوان می باشد که با یاری مسئولان ورزش استان، بخش های خصوصی و دولتی می توانیم از پتانسیل بومی موجود در استان نهایت استفاده را داشته و شاهد شکوفایی مجدد ورزش پر هیجان هندبال در تمامی رده ها باشیم.

احمدیان در پایان از تمامی مسئولان دولتی،خصوصی،خیرین، نمایندگان محترم مجلس و شورای شهر و تمامی دوستداران ورزش کرمانشاه درخواست کرد با توجه ویژه به این تیم که تمامی عوامل و بازیکنان آن از جوانان شایسته این شهر و دیار تشکیل شده اند حمایت کنند تا هم به وظیفه اجتماعی خود در قبال کرمانشاه عمل کرده باشند و هم نقشی کوچک اما مهم در ایجاد شور و نشاط میان جوانان و خانواده ها داشته باشند.

لازم به ذکر است که طی نامه ابلاغی فدراسیون؛ مسابقات هندبال لیگ دسته اول کشور با حضور بیست تیم در دهه اول آذر ماه آغاز و در دو دور به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.