لاشه یک سر تشی به همراه ادوات شکار از متخلفین شکار و صید در ثلاث باباجانی کشف و ضبط شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه، در پی گشت و کنترل شبانه مناطق تحت مدیریت محیط زیست در شهرستان ثلاث باباجانی، مأمورین یگان حفاظت محیط زیست موفق به دستگیری یک اکیپ […]

لاشه یک سر تشی به همراه ادوات شکار از متخلفین شکار و صید در ثلاث باباجانی کشف و ضبط شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه، در پی گشت و کنترل شبانه مناطق تحت مدیریت محیط زیست در شهرستان ثلاث باباجانی، مأمورین یگان حفاظت محیط زیست موفق به دستگیری یک اکیپ شکارچی غیرمجاز شدند.
هیوا بهرامی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ثلاث باباجانی با اعلام این خبر گفت: از این اکیپ شکارچی متخلف، لاشه یک سر تشی و تعدادی ادوات شکار کشف و ضبط شد.
وی افزود: برای این متخلفین صورتمجلس تنظیم و آنان جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.
این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد: طبیعتی که در آن بسر می بریم از مواهب الهی و امانت آیندگان در دستان ما می باشد، لذا حفاظت از محیط زیست و نگهداری از گونه های مختلف جانوری بر اساس اصل پنجاهم قانون اساسی یک وظیفه همگانی تلقی شده است.
بهرامی گفت: هر یک از افراد جامعه می تواند به نوبه خود در این راستا نقش بسزایی را داشته باشند.
بهرامی در پایان ضمن تقدیر از نیروهای نظامی مستقر در منطقه، از عموم مردم طبیعت دوست شهرستان ثلاث باباجانی تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلفات حوزه شکار و صید مراتب را با شماره تلفن گویای ۱۵۴۰ اطلاع رسانی نمایند .