فرمانده بسیج حوزه ۶ کارمندی کرمانشاه گفت: یک شهید گمنام همزمان با ایام فاطمیه در محوطه شهرداری کرمانشاه تشییع و به خاک سپرده می شود. به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، سرهنگ سیروس قاسمی اظهار داشت: از سال گذشته به دنبال خاک‌سپاری یک شهید گمنام در محوطه شهرداری کرمانشاه و حوزه ۶ کارمندی بودیم. […]

فرمانده بسیج حوزه ۶ کارمندی کرمانشاه گفت: یک شهید گمنام همزمان با ایام فاطمیه در محوطه شهرداری کرمانشاه تشییع و به خاک سپرده می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، سرهنگ سیروس قاسمی اظهار داشت: از سال گذشته به دنبال خاک‌سپاری یک شهید گمنام در محوطه شهرداری کرمانشاه و حوزه ۶ کارمندی بودیم.

وی با بیان اینکه هدف از این اقدام ایجاد یک فضای معنوی در شهرداری است افزود: پس از رایزنی های صورت گرفته در این خصوص با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، با خاک‌سپاری یک شهید گمنام در محوطه شهرداری کرمانشاه موافقت شد.

فرمانده بسیج حوزه ۶ کارمندی تصریح کرد: پس از موافقت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، شورای اسلامی شهر و شورای مدیران شهرداری نیز از این اقدام استقبال کرده و کمال همکاری را داشته اند.

قاسمی گفت: شهرداری کرمانشاه پس از دانشگاه های استان کرمانشاه، نخستین نهادی است که یک شهید گمنام در آن خاک‌سپاری می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تشیع و خاک‌سپاری این شهید گمنام همزمان با ایام فاطمیه در محوطه شهرداری کرمانشاه صورت خواهد گرفت.