در آستانه بیستمین سالروز تاسیس شرکت بیمه دی پرداختی بیمه شده ها در بازه زمانی 20 روزه پرداخت می شود.

در آستانه بیستمین سالروز تاسیس شرکت بیمه دی پرداختی بیمه شده ها در بازه زمانی 20 روزه پرداخت می شود.
به گزارش چویر نیوز امید باوند پور مدیر بیمه دی استان کرمانشاه در سالروز تاسیس این شرکت بیمه ای با اشاره به منظم شدن واریزی مطالبات مراکز درمانی و طرف های قرار داد به صورت ماهانه اظهار نمود: بیمه دی حدود 5 تا 8 درصد سهم بازار بیمه از مبلغ حق بیمه تولیدی را در اختیار خود دارد.
وی تاکید کرد: در 9 ماهه سال 1402 این سهم 7.7 درصد بود و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در تلاش هستیم این سهم را با 2 درصد افزایش در سال آینده به 9.7 درصد برسانیم.
باوند پور افزود: عقد قرارداد با خانواده معزز ایثارگران با 1 میلیون و هفتصد نفر بیمه شده در سطح کشور یکی از مگا پروژه های درمانی کشور محسوب می شود.
به واسطه این اقدامات طی مدت 2 سال موفق به کسب جایگاه سوم در تولید حق بیمه در بازار بیمه کشور شده ایم.
کسب رتبه اول گروه موسسات بیمه ای توسط بیمه دی این شرکت را به عنوان پدیده محبوب مشتریان و پُر بازدید ترین شرکت بیمه ایران تبدیل نموده است.
باوند پور با اعلام اینکه قریب به 60 هزار خانواده ایثارگر و شهدا در استان کرمانشاه تحت پوشش بیمه ای قرار دارند افزود: طرح دارو رسان ویژه جانبازان 70 درصد در حال اجرا می باشد که بر اساس آن جانبازان 70 درصد می توانند از طریق سامانه های بیمه دی داروی مورد نیاز خود را از داروخانه های طرف قرارداد درخواست و در منزل دریافت نمایند.
مدیر بیمه دی استان کرمانشاه همچنین گفت: به زودی طرح نسخه نویسی الکترونیک در اپلیکیشن دی دار به اجرا در خواهد آمد.
امید باوند پور در خاتمه از تحقق سهم 2 درصدی بازار بیمه ای استان طی 10 ماهه سال 1402 خبر داد.
گفتنی است در سالروز تاسیس بیمه دی و در راستای توسعه فرهنگ بیمه غبار روبی مزار شهدا، کاشت نهال در محدوده سراب قنبر و نشست با اقشار مختلف مردم از جمله برنامه هایی بود که اجرا شد.

  • منبع خبر : چویر نیوز