مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: طی ۳ ماهه سال‌جاری بیش از ۸۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه خط کشی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: طی ۳ ماهه سال‌جاری بیش از ۸۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه خط کشی شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه سید شهرام کهریزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت: با هدف افزایش ایمنی تردد کاربران جاده‌ای طی ۳ ماهه اول سال‌جاری در بیش از ۸۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه خط کشی انجام شده است.

وی گفت: خط کشی محورهای مواصلاتی یکی از عناصر اصلی اقدام های پیشگیرانه و ایمن سازی است که با انتقال پیام‌های اطلاعاتی – هشداری به طور بصری به کاربران و رانندگان موجب افزایش ایمنی در جاده ها، افزایش قابلیت دید و ارائه هشدار و اطلاعات لازم به رانندگان می‌شود.

کهریزی افزود: عملیات خط کشی در محورهای اصلی و شریانی همزمان با محورهای فرعی انجام می شود و با برنامه ریزی های صورت گرفته عملیات خط کشی همزمان بصورت ۲ اکیپ عملیاتی در حال انجام است.

وی با اشاره به عملیات خط کشی در محور بزرگراه کربلا، محور اصلی تردد زوار اربعین حسینی (ع) گفت: در مقاطعی از بزرگراه کربلا عملیات بهسازی و روکش آسفالت در حال انجام است و تا قبل از آغاز کنگره عظیم اربعین این محور بصورت کامل خط کشی خواهد شد.

سید شهرام کهریزی یادآور شد: کاربران جاده‌ای می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه اشکال در محورهای مواصلاتی استان از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه ها ما را مطلع کرده تا در اسرع وقت رفع شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه