روز چهارشنبه هفدهم فروردین ماه اولین نشست هیات رئیسه هیات نجات غریق و غواصی استان کرمانشاه به ریاست شهاب هنرجو برگزار گردید و احکام اعضای هیات رئیسه صادر و ابلاغ گردید.

پس از برگزاری مجمع انتخاباتی هیات نجات غریق و غواصی استان کرمانشاه و انتخاب شهاب هنرجو به عنوان رئیس ، این هیات تحت مدیریت جدید فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.
به گزارش چویر نیوز روز چهارشنبه هفدهم فروردین ماه اولین نشست هیات رئیسه هیات نجات غریق و غواصی استان کرمانشاه به ریاست شهاب هنرجو برگزار گردید و احکام اعضای هیات رئیسه صادر و ابلاغ گردید.
در ابتدای این نشست که با تلاوت آیاتی از قران کریم آغاز گردید شهاب هنرجو با اشاره به تاریخچه این حرفه در استان و کسب مقام های کشوری که در گذشته کسب شده از پیشکسوتان و عنوان داران این رشته خواست برای بازگرداندن جایگاه استان در کنار یکدیگر قرار بگیرند.
هنرجو همچنین به تاسی از آیات قرآن و احادیث در این ماه مبارک اذعان داشت که یکی از فضایل بزرگ اسلام نجات جان انسانها و حیات بخشیدن به آنان است و حرفه نجات غریقی نیز برگرفته از این روایات قرآنی برخود واجب میداند که همیشه و در همه حال ناجی جان غریق های آبهای آزاد و استخرها باشد.
در ادامه و بر اساس احکام صادره آقایان نصرت اله واثقی نایب رییس آقایان، یحیی جسمانی رییس کمیته پیشگیری از غرق شدگی، مهدی حقی رییس هیات نجات غریق شهرستان کرمانشاه وکمیته مسابقات، امیرنظام محبی زنگنه رییس کمیته داوران، مهدی احمدی هدایتی کمیته آموزش و پژوهش، علی عزیزی رییس کمیته بازرسی اماکن آبی، افشین قهرمانی مسئول کمیته فرهنگی و خانمها نوشین دشمیر رییس کمیته مربیان، نسترن پیروزی نایب رییس هیات بانوان و سپیده جعفریان رییس کمیته آب درماتی معرفی شدند.

  • منبع خبر : چویرنیوز