استاندار کرمانشاه از تصویب ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای ۱۰۰ طرح تولیدی با ۱۰ هزار شغل در استان خبر داد و گفت: یکی از این طرح ها کارخانه بزرگ کاشی و سرامیک چیاسرام است که با سه هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری، حدود ۷۰۰ شغل ایجاد می کند و فاز اول […]

استاندار کرمانشاه از تصویب ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای ۱۰۰ طرح تولیدی با ۱۰ هزار شغل در استان خبر داد و گفت: یکی از این طرح ها کارخانه بزرگ کاشی و سرامیک چیاسرام است که با سه هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری، حدود ۷۰۰ شغل ایجاد می کند و فاز اول آن تا هفته دولت سال آینده به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ “بهمن امیری مقدم” در بازدید از آخرین وضعیت ساخت کارخانه کاشی و سرامیک چیاسرام زاگرس که در شهرک صنعتی زاگرس قرار دارد، اظهار داشت: یکی از برنامه های بسیار مهم دولت دکتر رئیسی، بحث اشتغالزایی و شکوفایی واحدهای تولیدی است که ما در استان با پیروی از این سیاست ها و راهبردها، برنامه بازدید و رفع موانع احداث و توسعه واحدهای تولیدی را به منظور رونق اشتغالزایی در دستور کار داریم.

وی ادامه داد: در استان تلاش ویژه ای برای توسعه و راه اندازی واحدهای تولیدی در حال انجام است و اجرای این واحدها از اولویت های مهم کاری ماست.

مقام عالی استان با اشاره به بازدید خود از وضعیت اجرای کارخانه چیا سرام زاگرس گفت: یکی از واحدهایی که در سفر ریاست محترم جمهوری به استان مصوب شد، همین پروژه است که پروژه بسیار خوبی است و در سه فاز اجرایی خواهد شد.

استاندار کرمانشاه گفت: در فاز اول این طرح بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام خواهد شد که ۲۵۰ نفر اشتغالزایی نیز خواهد داشت و در فازهای دوم و سوم و در مجموع بیش از ۳ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری و ۷۰۰ نفر اشتغالزایی به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه این گونه واحدهای تولیدی افتخاری برای استان هستند، اظهار داشت: به لحاظ اینکه بعضی از دستگاه ها و تجهیزات این پروژه وارداتی است، طبق صحبت هایی که با سرمایه گذار این پروژه داشتیم مقرر شده که فاز اول آن تا هفته دولت سال آینده افتتاح شود و فازهای بعدی هم به مرور افتتاح شوند و در خدمت مردم بزرگوار استان قرار گیرند.

شایان ذکر است سرمایه گذار شرکت چیا سرام زاگرس بتازگی پروژه احداث این کارخانه بزرگ را آغاز و تاکنون بخش قابل توجهی از سازه کارخانه را احداث کرده است

  • منبع خبر : پرتال استانداری کرمانشاه