همزمان با دهه مبارکه فجر طی مراسمی که با حضور قائم مقام کمیته امداد امام(ره)، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه، معاون سیاسی و امنیتی استانداری، فرماندار کرمانشاه و جمعی از خیرین برگزار گردید تعداد ۴۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان و دامادهای تحت پوشش اهداء گردید. به گزارش چویر نیوز، در ابتدای این مراسم پیمان […]

همزمان با دهه مبارکه فجر طی مراسمی که با حضور قائم مقام کمیته امداد امام(ره)، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه، معاون سیاسی و امنیتی استانداری، فرماندار کرمانشاه و جمعی از خیرین برگزار گردید تعداد ۴۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان و دامادهای تحت پوشش اهداء گردید.
به گزارش چویر نیوز، در ابتدای این مراسم پیمان ترکمانه مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه ضمن خیر مقدم به حاضرین اظهار نمود: در این آیین تعداد ۴۰۰ سری جهیزیه که با کمک خیرین تهیه شده به زوجین جوان تحت پوشش اهداء می گردد.
ترکمانه افزود: ۱۶۵۰ سری جهیزیه در سال جاری و با کمک خیرین تقدیم خانواده های عزیز تحت پوشش شده که تلاش خواهیم کرد تا پایان سال و در سالروز تاسیس کمیته امداد امام(ره) این عدد را به ۲۰۰۰ سری برسانیم.
در ادامه آئین اهداء جهیزیه به زوجین تحت پوشش کمیته امداد، مصطفی خاکسار قهرودی قائم مقام کمیته امداد امام(ره) طی سخنانی اظهار نمود: کمیته امداد به عنوان اولین نهاد برخاسته از انقلاب در راستای خدمت به مردم توسط حضرت امام راحل (ره) تشکیل شد. بر همین اساس

۱۲۰ نوع خدمت به مردم به ویژه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد تعریف شده و امروز بیشتر از هر زمان دیگری باید به مددجویان و خانوارهای کم برخوردار جامعه توجه شود و باید در این راستا تلاش بیشتری کنیم.
خاکسار افزود: کمک به کسب روزی حلال و زندگی پاک مددجویان در راس برنامه های این نهاد قرار دارد به همین خاطر اشتغال، تامین جهیزیه برای آغاز زندگی مشترک جوانان و همچنین تهیه مسکن در راس برنامه های کمیته امداد با هم افزایی دیگر نهاد و دستگاه هایی اجرایی است.
وی افزود: کمیته امداد از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۳۰ هزار شغل برای افراد جویای کار ایجاد کرده و امیدواریم تا پایان سال با برنامه های که در دست اجرا است این تعداد افزایش یابد.
او تهیه جهیزیه برای زوج های جوان را با مشارکت خیرین یکی دیگر از وظایف اصلی کمیته امداد عنوان کرد و بیان داشت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۲ هزار جهیزیه برای نوعروسان زیر پوشش این نهاد توزیع شده و تا پایان سال ۲۰ هزار سری جهیزیه دیگر به زوج های جوان با کمک خیرین اهدا می شود.
گفتنی است که در پایان این مراسم از تعدادی از خیرین تجلیل شد.