ماشالله ارویسی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه با اشاره به آغاز خرید تضمینی گندم در شهرستان قصرشیرین از (۲۰ اردیبهشت) و همزمان با آغاز برداشت گندم، گفت: خرید تضمینی گندم در سه مرکز خرید شهرستان قصرشیرین شروع شده است. ارویسی اضافه کرد: تعداد مراکز خرید تضمینی گندم در استان کرمانشاه در زمان اوج […]

ماشالله ارویسی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه با اشاره به آغاز خرید تضمینی گندم در شهرستان قصرشیرین از (۲۰ اردیبهشت) و همزمان با آغاز برداشت گندم، گفت: خرید تضمینی گندم در سه مرکز خرید شهرستان قصرشیرین شروع شده است.

ارویسی اضافه کرد: تعداد مراکز خرید تضمینی گندم در استان کرمانشاه در زمان اوج برداشت به ۶۶ مرکز افزایش پیدا خواهد کرد و هیچ مشکلی برای خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان نخواهیم داشت.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه ادامه داد: با توجه به شرایط کنونی از حیث شیوع بیماری کرونا، تمامی مراکز خرید تضمینی محصولات کشاورزی ملزم به ضد عفونی سیلوهای ذخیره سازی و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی شده‌اند.

ارویسی با بیان اینکه امسال قیمت خرید تضمینی گندم به ازای هر کیلو گرم گندم معمولی ۲۵ هزار ریال و برای گندم دروم ۲۶ هزار ریال است، افزود: در تلاشیم تا مطالبات کشاورزان همچون سال گذشته در کمترین زمان ممکن از طریق بانک‌های عامل به حساب آنها واریز شود.

  • منبع خبر : ایسنا