شهردار منطقه ۶ کرمانشاه از احداث معبری جدید با هدف رفاه حال شهروندان محله معراج شهرک الهیه کرمانشاه خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، مهندس بهمن سوری کرمانشاه اظهار داشت: معبر جدید معراج واقع در انتهای خیابان شهید جلال نجفی در حال احداث است. وی افزود: عملیات اجرایی این معبر که ارتباط […]

شهردار منطقه ۶ کرمانشاه از احداث معبری جدید با هدف رفاه حال شهروندان محله معراج شهرک الهیه کرمانشاه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، مهندس بهمن سوری کرمانشاه اظهار داشت: معبر جدید معراج واقع در انتهای خیابان شهید جلال نجفی در حال احداث است.

وی افزود: عملیات اجرایی این معبر که ارتباط شهرک معراج و محله الهیه را از طریق خیابان شهید جلال نجفی میسر می‌کند، با عرض ۱۸ و با طول بیش از ۱۲۰ متر از ۱۰ روز پیش در دستور کار منطقه ۶ قرار گرفته است.

شهردار منطقه ۶ کرمانشاه با تشکر ویژه از دادستان کرمانشاه و نماینده وی برای تسریع در مقدمات اجرایی این معبر، تصریح کرد: از آنجا که زمین این معبر از اراضی ذخیره شهری بوده است با توافق مالکین و حمایت و دستور دادستان کرمانشاه و نماینده وی تملک زمین های این معبر در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام گرفته است.

وی ادامه داد: اجرای این معبر با هدف تسهیل در رفت و آمد، کاستن بار ترافیکی و ایجاد دسترسی برای ادامه ارائه خدمات مطلوب با توجه به وضعیت جوی نهایتاً ۱۰ روز دیگر به پایان خواهد رسید.

سوری با اشاره به استفاده از ظرفیت های داخلی منطقه برای احداث به این معبر گفت: کلیه اقدامات اجرایی این معبر با ظرفیت های داخلی منطقه انجام گرفته است.