چوير نيوز: “سرهنگ فضل الله شیری”در این مورد گفت: در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در پنج شنبه آخرسال از ورود خودروها به آرامستان های سطح استان جلوگیری می شود. وی ادامه داد:با توجه به هشدارهای بهداشتی مبنی بر عدم تجمع شهروندان در مکان های عمومی و در راستای تصمیم مسئولان عالی استان از […]

چوير نيوز:
“سرهنگ فضل الله شیری”در این مورد گفت: در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در پنج شنبه آخرسال از ورود خودروها به آرامستان های سطح استان جلوگیری می شود.
وی ادامه داد:با توجه به هشدارهای بهداشتی مبنی بر عدم تجمع شهروندان در مکان های عمومی و در راستای تصمیم مسئولان عالی استان از ورود و تردد خودروها به آرمستان ها در پنج شنبه آخر سال جلوگیری خواهد شد.
سرهنگ شیری تاکید کردند:در صورت نیاز ممکن است در برخی از خیابان های منتهی به آرمستان ها استان و مزار شهدای کرمانشاه از جمله بلوار شهید امجدیان، بزرگراه حضرت امام و بلوار کیانشهر در صورت نیاز اعمال محدودیت ترافیکی بشود.
رئیس پلیس راهوراستان کرمانشاه ضمن تشکر از شهروندان بابت همکاری آنها در طول سال وجمعه غریبان گذشته افزود: شهروندان از مراجعه و حضور در خیابان های اطراف آرامستان ها خودداری و با پلیس همکاری لازم رادشته باشند.
خبرنگار: فاطمه خورشیدی نیا