به اطلاع شهروندان گرامی استان کرمانشاه می‌رساند : با توجه به افزایش میزان مصرف آب هم استانی های گرامی به منظور رعایت بهداشت فردی و شستشوی مداوم دستها برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و هم‌چنین قرارگرفتن در آستانه تابستان و افزایش دمای هوا، مصرف آب به صورت چشم‌گیری افزایش یافته است. از آنجایی که […]

به اطلاع شهروندان گرامی استان کرمانشاه می‌رساند : با توجه به افزایش میزان مصرف آب هم استانی های گرامی به منظور رعایت بهداشت فردی و شستشوی مداوم دستها برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و هم‌چنین قرارگرفتن در آستانه تابستان و افزایش دمای هوا، مصرف آب به صورت چشم‌گیری افزایش یافته است.

از آنجایی که افزایش مصرف باعث مواجهه با کم آبی در استان خواهد شد، از مردم شریف استان تقاضا میشود با مدیریت مصرف آب و جلوگیری از مصارف غیرضروری، ضمن کمک به تداوم خدمات رسانی توسط این شرکت، امکان برخورداری از این نعمت الهی را برای همگان در طول ساعات شبانه روز فراهم نمایند.

در پایان لازم به یادآوری است که همکاران شرکت آبفا استان در واحد ۱۲۲ بصورت شبانه روز پاسخگوی سئوالات هم استانی های گرامی در خصوص وضعیت آب شرب می باشند.

  • منبع خبر : روابط عمومی ابفا کرمانشاه