مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای شروع پویش ایران مهربان تاکنون پنج هزار و ۲۴۵ حامی جدید برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در استان اعلام آمادگی کرده اند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اجرای این پویش از […]

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای شروع پویش ایران مهربان تاکنون پنج هزار و ۲۴۵ حامی جدید برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در استان اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اجرای این پویش از ابتدای نیمه دوم سال جاری، گفت: پویش ایران مهربان با هدف جذب پدران معنوی برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین اجرا شده است.
رخصی با تاکید بر اینکه خیران نیک اندیش در هر صنف و شغلی می توانند در پویش ایران مهربان حمایت از ایتام و فرزندان نیازمند محسنین را عهده دار شوند، افزود: تاکنون با حمایت استاندار کرمانشاه؛ کارکنان دستگاه ها و ادارات اجرایی، فرمانداری ها، بانک ها، بیمه ها و شرکت های معتبر خصوصی به پویش ایران مهربان پیوسته اند.
محسن رخصی ادامه داد: از ابتدای شروع این پویش تاکنون پنج هزار و ۲۴۵ حامی جدید برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در استان کرمانشاه  اعلام آمادگی کرده اند.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه تصریح کرد: حداقل کمک هر حامی به فرزندان معنوی خود در این پویش ۲۰ هزار تومان است.
رخصی با تاکید بر اینکه در این پویش کمیته امداد رابط بین فرزندان معنوی و حامیان به شمار می رود و حامیان به صورت مستقیم کمک های خود را به حساب این فرزندان واریز می کنند، ابراز امیدواری کرد: با مشارکت مردم، دستگاه های اجرایی و سازمان ها بیش از ۳۷ هزار حامی جدید برای فرزندان ایتام و محسنین تا پایان امسال جذب شوند.

محسن رخصی با یادآوری اینکه هم اکنون هر یک از ایتام کرمانشاهی حداقل از حمایت چهار پدر معنوی بهره مند هستند، تاکید کرد: هم اکنون سرانه کمک ماهانه حامیان نیک اندیش به هر یک از فرزندان معنوی تحت حمایت ۳۵۰ هزار تومان است که امید است با جذب حامیان جدید تا پایان سال این میزان افزایش چشمگیری پیدا کند.
رخصی در پایان تاکید کرد: مراجعه به دفاتر کمیته امداد در شهرستان ها و یا سایت الکترونیکی  ekram.emdad.ir ، ارسال عدد ۱ به شماره پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۸۳ و همچنین تماس با شماره ۰۹۶۸۸۷ از درگاه های مشارکت خیران نیک اندیش در پویش ایران مهربان است.