نمایشگاه هفته دفاع مقدس با حضور رئیس کل دادگستری استان، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران ارشد استان و جمعی از قضات و کارمندان در دادگستری کل استان کرمانشاه افتتاح شد. دکتر توسلی زاده در آیین افتتاحیه این نمایشگاه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از جانفشانی ایثارگران با بیان اینکه هدف از برگزاری این […]

نمایشگاه هفته دفاع مقدس با حضور رئیس کل دادگستری استان، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران ارشد استان و جمعی از قضات و کارمندان در دادگستری کل استان کرمانشاه افتتاح شد.
دکتر توسلی زاده در آیین افتتاحیه این نمایشگاه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از جانفشانی ایثارگران با بیان اینکه هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی دستاوردهای ارزشی و معنوی دفاع مقدس و اثرپذیری جامعه از این دستاوردهاست تاکید کرد همه ما وظیفه داریم دفاع مقدس هشت ساله را برای نسل های بعدی خود روایت کنیم و یکی از طرق شناساندن این مهم برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه دفاعی است.
ایشان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند تجارب دفاع مقدس را باید به نسل جوان منتقل کرد اضافه کرد دفاع مقدس هشت ساله صرفا مربوط به یک برهه خاص زمانی نیست بلکه گنجینه عظیمی است که ملت ما می تواند مدتهای مدیدی از آن استفاده کند و همه ما وظیفه داریم تا جایی که ممکن است این تجربیات را به نسل های جوان انتقال دهیم و با بازخوانی ارزشهای دوران دفاع مقدس تلاش کنیم روحیه انقلابی را به این نسل تزریق کنیم.
رئیس کل دادگستری خاطرنشان ساخت امروز این نمایشگاه جلوه خاصی به دستگاه قضائی استان داده است و با همکاری نیروهای مسلح توانستیم این نمایشگاه را که یادآور ارزشهای دفاع مقدس است برای عموم مردم به نمایش بگذاریم .
لازم به ذکر است نمایشگاه هفته دفاع مقدس در دادگستری کل استان کرمانشاه با همکاری نیروهای مسلح استان اعم از ارتش و سپاه و … در غرفه های دهگانه تا پایان هفته دفاع مقدس برگزار است.