رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه از افزایش ۴۸ درصدی نرخ کرایه تاکسی در کرمانشاه به طور میانگین خبر داد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه از افزایش ۴۸ درصدی نرخ کرایه تاکسی در کرمانشاه به طور میانگین خبر داد.

به گزارش چویرنیوز به نقل از ایسنا محمدمهدی احمدی با اشاره به تصویب نرخ‌های جدید کرایه ناوگان حمل و نقل درون شهری کرمانشاه گفت: بر اساس مصوبه شورای شهر نرخ های جدید اعلام شده بصورت میانگین ۴۸ درصد افزایش داشته است.

وی از اعمال نرخ های جدید کرایه از (۲۶ فروردین) خبرداد و افزود: در نرخ های جدید کمترین کرایه مربوط به مسیرهای کوتاه و مستقیم با چهار هزارتومان و بیشترین کرایه مربوط به مسیر میدان آزادی تا انتهای شهرک پردیس با ۹۰۰۰ تومان است.

احمدی با بیان اینکه هر ساله بحث پول خُرد به یکی از چالش های میان راننده و مسافر تبدیل می‌شد، گفت: امسال عمده نرخ های اعلام شده رُند است تا مشکل نداشتن پول خرد ایجاد نشود.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه برگه‌های کپی شده نرخ های جدید در حال توزیع میان رانندگان است، گفت: به محض آماده شدن برچسب‌ها رانندگان باید برچسب قیمت ها را روی شیشه خودرو و در معرض دید مسافر نصب کنند.

احمدی همچنین از مردم خواست هرگونه تخلف در بحث نرخ های جدید را به شماره ۳۸۲۴۶۵۶۵-۰۸۳ و یا سامانه ۱۳۳ گزارش کنند.

در حال حاضر ۹۰۰۰ تاکسی، اتوبوس و خودروهای آژانس تلفنی در سطح شهر کرمانشاه فعالیت دارند

  • منبع خبر : ایسنا