رئیس سازمان آتش نشانی کرمانشاه از آماده باش کامل مجموعه آتش‌نشانی و انجام بیش از ۷۰ عملیات رفع آبگرفتگی در کرمانشاه خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، آتش‌پاد غلامرضا رضایی در خصوص آبگرفتگی معابر در سطح شهر، اظهار کرد: در روز گذشته و با هشدار سازمان هواشناسی ۱۲۰ نیروی آتش‌نشان به حالت آماده باش در […]

رئیس سازمان آتش نشانی کرمانشاه از آماده باش کامل مجموعه آتش‌نشانی و انجام بیش از ۷۰ عملیات رفع آبگرفتگی در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، آتش‌پاد غلامرضا رضایی در خصوص آبگرفتگی معابر در سطح شهر، اظهار کرد: در روز گذشته و با هشدار سازمان هواشناسی ۱۲۰ نیروی آتش‌نشان به حالت آماده باش در آمده‌اند.

وی افزود: از صبح روز گذشته و با شدت گرفتن بارندگی‌ها، پرسنل آتش نشانی بیش از ۷۰ عملیات رفع آبگرفتگی در شهر کرمانشاه انجام داده‌اند.

رئیس سازمان آتش نشانی کرمانشاه از ادامه آماده باش نیروها تا پایان بارندگی‌ها خبر داد و افزود: سازمان آتش‌نشانی با ظرفیت ۱۲۰ نیروی آتش‌نشان و ۵۶ خودرو سبک و سنگین تا پایان بارندگی‌ها آمادگی کامل جهت خدمت رسانی به شهروندان را دارد.

وی تصریح کرد: شهروندان کرمانشاهی در صورت بروز هرگونه آبگرفتگی می‌توانند با تماس با سامانه امدادی ۱۲۵ و سامانه ۱۳۷ شهرداری مشکل خود را اعلام کنند تا در اسرع وقت نیروهای آتش نشانی نسبت به رفع مشکلات اقدام کنند.