مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال تاکنون ۷۱ کیلومتر روکش آسفالت با رویه نهایی و ۵۲ کیلومتر در قالب آسفالت رگلاژی در سطح راه های استان کرمانشاه انجام شده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، فریبرز کرمی […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال تاکنون ۷۱ کیلومتر روکش آسفالت با رویه نهایی و ۵۲ کیلومتر در قالب آسفالت رگلاژی در سطح راه های استان کرمانشاه انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، فریبرز کرمی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۷۱ کیلومتر روکش آسفالت با رویه نهایی و ۵۲ کیلومتر در قالب آسفالت رگلاژی در سطح راه های استان کرمانشاه انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از انجام پنج کیلومتر شانه سازی آسفالتی در محورهای مواصلاتی خبر داد و افزود: علاوه بر انجام ۵۳ کیلومتر لکه گیری آسفالت رشدی ۴۷ درصدی نسبت به سال گذشته داشته و حدود ۶۰ هزار کیلومتر درز گیری پلیمری انجام شده است.

کرمی همچنین از انجام ۱۳۲ کیلومتر چاله پرکنی، لکه گیری و روکش آسفالت رگلاژی موضعه ای خبر داد.

وی عنوان کرد: میزان آسفالت مصرفی ۱۱۵ هزار تن که در مدت مشابه سال گذشته ۱۰۳ تن آسفالت مصرف شده است و تناژ آسفالت مصرفی حدود ۱۲ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مشکلات موجود را شامل عدم تامین اعتبارات مورد نیاز و عدم تخصیص به موقع اعتبارات و تحویل قیر به پیمانکار اعلام کرد.

کرمی گفت: انجام  ۲۰۰ کیلومتر روکش آسفالت، چاله پرکنی و… هدف گذاری شده که تاکنون ۶۰ درصد آن محقق شده است.