به مناسبت دهه مبارک فجر خیران استان کرمانشاه ۱۰۰ بسته سبد غذایی به خانواده روشندلان عضو انجمن نابینایان اهدا کردند. به گزارش چویر نیوز مسئول نمایندگی انجمن نابینایان ایران در استان ضمن تبریک چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت : به حمد خدا و با یاری خیرین هم استانی توانستیم ۱۰۰بسته سبد […]

به مناسبت دهه مبارک فجر خیران استان کرمانشاه ۱۰۰ بسته سبد غذایی به خانواده روشندلان عضو انجمن نابینایان اهدا کردند.
به گزارش چویر نیوز مسئول نمایندگی انجمن نابینایان ایران در استان ضمن تبریک چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت : به حمد خدا و با یاری خیرین هم استانی توانستیم ۱۰۰بسته سبد غذایی شامل برنج ، روغن ، ۲عدد ماکارانی ،لپه ونخود را بین خانواده نابینایان عضو انجمن توزیع کنیم.
سجاد سنجری با ابراز خرسندی از ارائه خدمات به جامعه هدف افزود: با یاری خدا از ابتدای شکل گیری انجمن نابینایان توانسته ایم به مناسبتهای مختلف خدمات ارزشمندی را به نابینایان عضو انجمن ارائه نماییم. وی در پایان با اعلام اینکه ارزش هریک از این بسته ها مبلغ چهار میلیون و پانصد هزارریال می باشد، خاطر نشان کرد در راستای سیاستهای حمایتی از جامعه آسیب پذیر ، نیازمند همراهی مسئولین و خیرین هم استانی هستیم تا بتوانیم خدمات شایان توجهی به جامعه نابینایان ارائه نماییم.

تنظیم خبر: مهدی ساعدی فعال حوزه معلولین