در دیدار مدیرکل انتقال خون کرمانشاه با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه، آیت اله علما ضمن تقدیر از خدمات سازمان انتقال خون از از آحاد مردم جهت مشارکت در این امر خداپسندانه دعوت بعمل آورد. به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون استان کرمانشاه امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: کار سازمان انتقال خون […]

در دیدار مدیرکل انتقال خون کرمانشاه با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه، آیت اله علما ضمن تقدیر از خدمات سازمان انتقال خون از از آحاد مردم جهت مشارکت در این امر خداپسندانه دعوت بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون استان کرمانشاه امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: کار سازمان انتقال خون بسیار ارزشمند است و اهدای خون اقدامی خداپسندانه است که منجر به نجات جان بیماران نیازمند خواهد شد.

ایشان افزود: کرمانشاهیان از دیرباز خدمتگزار زوار امام حسین (ع) بوده اند و همه تلاش و مساعی خود را برای پذیرایی از زائران عتبات عالیات به کار می برده اند.

آیت اله علما گفت: نذر خون در ماه محرم و صفر حرکت خوبی است و انتظار می رود، آحاد مردم خصوصاً بانوان محترم در این حرکت انسانی مشارکت بیشتری داشته باشند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه همچنین اظهار داشت: اهدای خون کار بسیار خدا پسندانه ای است، باید این حرکت خوب تبیین و اطلاع رسانی شود و مردم باید در جریان امور قرار گیرند، زیرا مردم پای کار هستند و اگر یقین کنند چیزی لازم است حقیقتا همکاری می کنند.
از ظرفیت معنوی محرم و صفر باید استفاده ببرید، زیرا مردم باورمند هستند، هیچ کجای دنیا مثل ایران اینگونه استقبال نمی کنند، چون اهدای خون جزو اعتقادات مردم است، و می شود از بستر نماز جمعه ها استفاده کرد، مدارس، دانشگاه ها، محیط های نظامی و انتظامی فرصت های خوبی است برای مشارکت زیرا جوانان حضور دارند.

آنچه استان را به موفقیت سوق می دهد مدیریت صحیح است، زیرا مردم آمادگی دارند، بنابراین باید مدیران استان خود را با مردم هماهنگ کنند.

  • منبع خبر : روابط عمومی سازمان انتقال خون کرمانشاه