شهردار کوزران: رویکرد شهرداری کوزران در انجام پروژه های شهری جلب مشارکت مردمی است. ایمان درخشی شهردار کوزران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رویکرد ما در شهرداری برای انجام پروژه های شهری جلب مشارکت مردمی، جذب سرمایه گذار و کسب درآمدهای پایدار است.

شهردار کوزران: رویکرد شهرداری کوزران در انجام پروژه های شهری جلب مشارکت مردمی است.
ایمان درخشی شهردار کوزران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رویکرد ما در شهرداری برای انجام پروژه های شهری جلب مشارکت مردمی، جذب سرمایه گذار و کسب درآمدهای پایدار است.
وی افزود: با این سه رکن وارد پروژه های شهری شدیم و منتظر اعتبارات دولتی نمی مانیم.
به گزارش چویرنیوز ایمان درخشی در مراسم روز خبرنگار که با همت شهرداری کوزران و با حضور جمعی از خبرنگاران کوزرانی و کرمانشاهی برگزار گردید با اشاره به شرایط بغرنج شهرداری در زمان انتصاب به این سمت اظهار داشت: نیمه اسفند سال گذشته که همه شهرداری ها در فکر رفت و روب شهر برای استقبال از نوروز بودند اما ما در شهرداری کوزران درگیر مشکلات عدیده ای بودیم. حقوق معوقه پرسنل، محکومیت کیفری و مبالغ زیادی بدهی به اشخاص حقیقی و حقوقی در حالی که حساب شهرداری صفر بود تنها بخشی از این مشکلات بود.
درخشی افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و با همراهی و حمایت بخشداری، شورای شهر و شورای اداری شهرستان توانستیم از آن وضعیت خارج شویم بنحوی که با گذشت ۵ ماه از زمان انتصاب توانستیم ۸۰ درصد مبلغ بدهکاری ها را پرداخت نماییم همچنین طی این مدت حقوق پرسنل را هم پرداخت نمودیم.

شهردار کوزران شهروند پروری و برنامه های فرهنگی را در صدر اولویت های شهردار دانست و گفت: هیچ برنامه عمرانی بدون پیوست فرهنگی نخواهیم داشت.
درخشی مهمترین نتیجه اقدامات صورت گرفته در شهرداری کوزران را آشتی مردم با شهرداری دانست و افزود: هر ماه یک برنامه فرهنگی در سطح شهر داشته ایم که با استقبال خوب شهروندان مواجه شده است.
ایمان درخشی با اشاره به پروژه غسالخانه شهر کوزران گفت: انجام این پروژه یک میلیارد تومان اعتبار نیازمند است که تا کنون و از محل جمع آوری کمک های مردمی مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان آن تامین شده و شهرداری نیز تا کنون ۸۰ میلیون تومان هزینه کرده و پیش بینی می شود تا آخر آبان ماه غسالخانه کوزران به بهره برداری برید.
درخشی پروژه مهم بعدی را اصلاح هندسی ورودی های شهر دانست و افزود: ورودی های شهر کوزران فاقد استانداردهای لازم هستند و به همین علت شاهد وقوع تصادف های زیادی هستیم که منجر به جرح و خسارت به شهروندان و بعضا مقصر شناخته شدن شهرداری می گردد. از اینرو اصلاح هندسی و ترمیم روشنایی مبادی ورودی شهر از جمله مهمترین برنامه های در دست اجرا می باشد که تا اواسط مهر ماه انجام خواهد شد.

وی در خصوص پروژه شهربازی کوزران گفت: فاز اول شهربازی کوزران با رویکرد سنی زیر ۱۵ سال و با یک میلیارد و پانصد میلیون تومان اعتبار که بخش اعظم آن از محل اعتبارات جاری شهرداری و بخش دیگر از محل اعتبارات ماده ۴۲ تامین شده در دست انجام است که پیش بینی می شود تا سه ماه آینده به بهره برداری برسد.
ایمان درخشی تلاش برای جذب سرمایه گذار برای پروژه احداث جایگاه سی ان جی و مجتمع خدمات رفاهی شهرداری که زمین آن توسط خیرین اهداء شده را یکی دیگر از برنامه های خود در شهرداری عنوان نمود.
گفتنی است در پایان این مراسم از خبرنگاران حاضر با اهداء لوح یادبود و هدیه تجلیل به عمل آمد.

کوزران با جمعیتی حدود ۵ هزار نفر مرکز بخش کوزران در شهرستان کرمانشاه و نقطه اتصال شهرهای کرمانشاه، جوانرود، روانسر و ماهیدشت می باشد.

  • منبع خبر : چویرنیوز